Vestavěné skříně vám pomohou lépe využít i atypické prostory

Bydlíte v podkroví? Tak to nejspíš řešíte chybějící rovné zdi, o které by se dala opřít klasická skříň. Šikminy v podkroví jsou však stěží využitelné i pro umístění jakéhokoliv nábytku. Pro tento atypický prostor jsou proto nejlepší vestavěné skříně.

Atypické prostory řeší nejlépe vestavěný nábytek

Týká se to netradičně řešených dispozic bytů a domů, již zmíněného podkroví, ale i prostorů pod schodištěm. Vestavěná skříň není překážkou, ale vždy přesně zapadne do prostoru, který nejde jinak využít. Nenechává navíc místo pro prach a nepořádek, který se pak ve stísněnějších podmínkách nedá v atypickém prostoru ani uklízet. Pro vestavěné skříně jde navíc používat posuvné dveře, díky čemuž je možné skříň umístit i do úzkých a malých prostor. Pokud jsou navíc zrcadlové, prostor umí i opticky zvětšit. Často se tato optika využívá v předsíních, v ložnicích a v prostorách pro šatnu, kde zrcadla i funkčně využijeme.

Ložnice se změnila

Dnes už si nikdo nekoupí sektorovou ložnici s postelí, nočními stolky, peřiňáky, kosmetickým stolkem, a hlavně se dvěma šatníma skříněmi. Právě vestavěné skříně ložnici zcela změnily. Staré malé skříně už nejsou potřebné. Ideálním řešením je k jedné zdi postavená šatní skříň s posuvnými zrcadlovými dveřmi. S nejmenšími nároky na prostor nám právě vestavěné skříně do ložnice přinesou nejvíce místa nejen na oblečení, ale i cokoli dalšího, co je neskladné a potřebujeme to ukrýt za dveře skříně.

Vestavěné skříně místo zdí

Potřebujete předělit zrekonstruované podkroví příčkami, abyste získali samostatné místnosti? Jděte na věc jinak. Místo příček vbudujte do podkroví vestavěné skříně. Poradí si se šikminami, a kromě zdi získáte rovnou skvělý úložný prostor. Podobně lze větší dětský pokojík rozdělit na dvě privátní zóny, či dokonce na dva samostatné pokoje. Vaše nápady vám pomůže zrealizovat dodavatel vestavěných skříní, kterého nabídku najdete na webových stránkách Levne-skrine.cz. Firma nabízí nejen levné skříně, ale i návrh skříně zdarma.

Publikováno: 19. 08. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková