Vaporizér vám pomůže využít všechny benefity bylinek bez rizik typických pro kouření

V současné době zažívají vaporizéry obrovský boom, ostatně není se čemu divit, protože se chlubí hned několika přednostmi. Slouží k přeměně pevného a kapalného skupenství na páru, prostřednictvím které dostanete do těla všechny prospěšné látky z příslušných bylinek. V následujících řádcích vám představíme, jaké vaporizéry existují a jejich přednosti. Vaporizér dokáže pracovat v podstatě s jakoukoliv bylinkou, jako jsou meduňka, zázvor, fenykl, ba dokonce i tabák či chmel. Při kouření bylinek se do těla nedostane tolik organismu prospěšných látek jako při vaporizaci.

Vyberte si vhodný vaporizér

Vybrat si můžete z pestré škály vaporizérů, přičemž odlišnosti jsou především ve velikosti a funkcích. Přístroje se rozdělují na tři hlavní skupiny - stolní, přenosné a vaporizační pera. V domácím prostředí najde uplatnění stolní varianta, která však potřebuje přívod elektrické energie. Snadno si upravíte několik parametrů, jako je třeba teplota. Stolní vaporizéry si však nevezmete nikam na cesty, což je jejich nevýhoda. Další možností je přenosný vaporizér, jež si vezmete do kapsy a vyrazíte do města, práce či na oslavu. Hlavní výhodou je, že nepotřebuje přívod elektřiny, vystačí si s bateriemi, u nichž byste se však měli zaměřit na výdrž. Cena by až tak rozhodující být neměla, jestli hledáte vaporizér na každodenní použití. Důležité je, abyste byli spokojení. Pro občasné použití vám vystačí levnější verze.

Kupte si vaporizér na internetu

Jestliže hledáte prodejce, jenž má v nabídce vaporizéry, podívejte se do bohatého produktového portfolia společnosti ekosmoke.cz. Výrobky si lze seřadit podle ceny, hodnocení a recenzí. Vybrat si můžete z mnoha variant, přičemž cena začíná na zhruba 800 korunách. Sehnat se dají i dražší alternativy, které vás uspokojí širšími možnostmi nastavení.

Publikováno: 19. 08. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková