Stěhování s profesionály probíhá hladce a moc nestojí

Hledáte kvalitní stěhovací služby? Pražská firma PSS stěhování vás přestěhuje nejen v Praze, ale i kamkoliv v rámci republiky, či dokonce celé Evropy. Už jste se stěhovali? I když jdeme do lepšího, mnohdy nám právě stěhování pokazí celou radost z nového bydlení. Obvykle však pouze tehdy, když se stěhujeme svépomocí. Profesionální stěhovací služby nám přitom umí zcela zásadně odlehčit, a to ať už stěhujeme malý či větší byt, nebo celou firmu.

Stěhujte se s profesionály

Pokud vám vaše stěhování začíná připadat jako akce „Kulový blesk“ ze stejnojmenného filmu, je vhodné se skutečně pohlédnout po někom, kdo vám podá pomocnou a profesionální ruku. Stěhování Praha – to je firma PSS stěhování. Specializuje se na stěhování bytů, firem, kanceláří či vyklízení domů, bytů a sklepů. Přestěhuje vás nejen v rámci Prahy, ale třeba i do zahraničí. Firma je pojištěna až do výše 5 milionů korun s platností v rámci celé Evropy. Součástí služeb je nejen nakládka, převoz a vykládka stěhovaných věcí. Nabízí i demontáž, balení, montáž a finální rozestavění nábytku a věcí. Tuto službu využívají firmy, ale je skvělým řešením i pro každého, kdo se chce přestěhovat skutečně bez starostí. Případně třeba za své nepřítomnosti.

Chcete přestěhovat něco těžkého? Žádný problém

Stěhujete klavír nebo kamna? PSS stěhování vám pomůže i v tomto případě. Přestěhuje či přemístí i těžká břemena nad 100 kg. Cenu vám firma předem spočítá podle hmotnosti břemena a počtu pater.

Potřebujete se odstěhovat, ale nový byt či dům se ještě připravuje?

A opět jsme u inspirativního filmu Kulový blesk. Než stěhování takto složitě přeorganizovat, existuje i jiné řešení. Pokud se se svými věcmi a nábytkem nemůžete ihned nastěhovat do nového, obvykle proto, že se prostory ještě rekonstruují, případně ještě jen uzavíráte kupní smlouvu, máte možnost využít krátkodobého i dlouhodobého bezpečného uložení svých věcí v moderních skladovacích prostorách stěhovací firmy. Přístup k nim máte přitom zajištěn kdykoliv, tedy v režimu 24/7.

Nízké ceny za profi služby

Firma nabízí levné stěhování. Svátky jsou bez příplatků, stejně tak jako stěhování až do 5. patra. Zdarma je i doprava po Praze a prohlídka stěhovaných náležitostí. PSS stěhování nabízí non stop služby, profesionální personál i moderní vozový park. Stěhování levně nemusí být nekvalitní! PSS stěhování poskytuje profesionální služby pro soukromníky i firmy.

Publikováno: 26. 01. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková