Děti na svatbě? Ano, ale musíte je zabavit. Zaručené tipy, jak na to

Mnozí snoubenci jsou poměrně radikální a volí svatbu bez přítomnosti dětí. Není na tom nic divného, mimořádného ani špatného. Na druhou stranu však toto rozhodnutí komplikuje život některým svatebčanům. Pokud jste se proto rozhodli, že prcky na svůj den D přeci jen pozvete, bude se vám hodit několik důležitých tipů, jak svatební hostinu zvládnout na výbornou a perfektní si ji užít se vším všudy.

Bez doprovodného programu to bude peklo

Nic proti dětem, všichni jsme jimi jednou byli – ale jsou chvíle, kdy bychom je nejraději katapultovali do vesmíru. Třeba když si zamanou, že mají dlouhou chvíli a začnou se bavit nejrůznějšími naschvály. Na svatbě nic podobného nepotřebujeme, a tak nezbývá, než pro ně v dostatečném předstihu zajistit zábavný program. V jakém duchu by se měla svatební zábava nést? Na otázku, jak zabavit děti na svatbě, se nabízí hned několik odpovědí. Organizátor by si však měl v prvé řadě uvědomit, jakou věkovou skupinu potřebuje zabavit. Zatímco větším odrostlejším dětem bohatě stačí taneční parket, na kterém dokáží strávit třeba celé odpoledne (jedinou podmínkou je schopný svatební DJ), menší děti jsou mnohem náročnější. Pro zkušenou animátorku či animátora to ovšem není žádná velká výzva – dětičky zaručeně zabaví tak, aby o nich nebylo slechu dechu a dospělí hosté se mohli bavit bez jakýchkoliv omezení.

Jakou další zábavu děti milují?

Kromě animátorky se nabízí i další aktivity, které děti vytrhnou z nudy. Například fotokoutek, kde si mohou pořídit originální – a velmi vtipné snímky. Anebo kouzelník, který si připraví atraktivní program plný dechberoucích triků. No a pokud se svatební hostina odehrává pod širým nebem, můžete si pronajmout skákací hrad. Je jako stvořený pro letní svatby! Anebo dáte přednost perfektní autodráze? S tou se zabaví nejen děti, ale i jejich rodiče. Napínavých závodů se rádi zúčastní i dívky. Hledáte další inspiraci pro zajištění té nejlepší zábavy na svatbu? Poohlédněte se po ní zde. Agentura Radka Šimla má v nabídce klasické i netradiční aktivity a programy. Stačí si vybrat ty, které jsou vám sympatické.

Publikováno: 21. 06. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková