Super dárek pro prarodiče: Patentovaný nazouvák ponožek The Sockee

Úraz, nemoc i stáří – tak nějak s nimi v životě nepočítáme a obvykle nás zastihnou nepřipravené. Napadlo by vás, že si třeba díky malému uklouznutí a následnému zranění nebudete umět nazout bez cizí pomoci ani ponožky? Nejhorší je bezmoc. Stav, kdy prostě potřebujeme pomoc druhých. A to často u takových banalit, jako je obutí si ponožek nebo bot. Víte ale, že pomůcka i pro tento nepříjemný handicap, či spíše důsledek handicapu, existuje? Je jím patentovaný nazouvák na ponožky.

Ponožky na nožky nazujete opět snadno

Díky nazouváku si dokážete nazout ponožky zcela ve vertikální poloze bez nutnosti se ohnout nebo krčit nohy v kolenou. Je univerzální, a tak lze s jeho pomocí nazout ponožky všech velikostí – dámských i pánských. Jak funguje v praxi, vidíte nejlépe na videu. Kromě toho, že nazouvákusnadňuje obouvání ponožek, umí pomoci i s nazouváním bot. Stačí sundat ergonomickou páku a nasadit na ni lžíci na boty. Vzápětí získáte pohodlný a praktický dlouhý obouvák. https://www.youtube.com/watch?v=NVViT0mr_48

Tento pomocník s vámi vyrazí i na cesty

Třeba na vyšetření k lékaři, na dovolenou, do lázní, nebo na návštěvu, kde se plánujete zdržet několik dnů. Rozhodně kvůli němu nemusíte balit kufr navíc. Vlastně se vám vejde do větší kabelky. Je velice kompaktní, lehký, perfektně opracovaný, takže nic nepoškrábe. Šetrný je i k ponožkám a neporaníte se při jeho používání ani vy.

Když chcete věnovat dárek, který má smysl

The Sockee, což je oficiální název tohoto nazouváku, je přesně tím dárkem, který hledáte pro babičku a dědečka, pro obéznějšího člena rodiny, pro člověka z rodiny po úrazu, ale třeba i pro ženu v pokročilém stádiu těhotenství. Každý z nich nazouvák na ponožky jako dárek plně ocení. Vždyť je to dárek, který navrátí samostatnost – už žádná závislost na jiných u tak běžných záležitostí, jako je nazouvání ponožek.

Nazouvák teď máte navíc možnost zakoupit se slevou 50 %

Pro prvních 100 zákazníků nabízí e-shop Chytrepomucky.cz zajímavou akční slevu 50 %. Uplatnit ji lze zasláním kódu „sleva2018“ na e-mail obchod@chytrepomucky.cz.

Publikováno: 29. 11. 2018 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: nazouvák ponžek | the sockee recenze