Stále více lidí vydělává online. Chcete taky?

Vydělávání peněz z pohodlí doma je lákavá představa. Spoustu lidí pronásleduje od doby, kdy se masivně rozšířilo internetové připojení. Už dávno však nejde o „klikačky“ a všelijaké HYIPy. Chcete-li zlepšit svůj rodinný rozpočet seriózním způsobem, bude vám stačit blog, magazín nebo profil na některé ze známých sociálních sítí.

Blogování a provoz magazínu

Máte o čem psát? Tak si založte blog nebo magazín a pište! Kromě toho, že na svůj web můžete umístit reklamní plochy od Seznamu, Googlu či Etargetu, vám za publikaci reklamních článků služně zaplatí oslovení inzerenti. Získáte zajímavý obsah, navíc i peníze. Za placený článek získáte několik set až tisíc korun. Rozhoduje návštěvnost, téma a další faktory.

Aktivita na sociálních sítích

Nemáte vlastní web? Ani to by vás nemělo odradit od vydělávání peněz přes internet. Vystačíte si s aktivním profilem na Facebooku či Twitteru. Máte-li dostatek přátel/followerů, neváhete profil zpeněžit občasnou publikací reklamního postu/tweetu.

Focení a natáčení videa

Některé celebrity dostávají spoustu peněz za product placement na fotkách, které zveřejňují na Instagramu. Zajímavé částky mají také Youtubeři. Takže pokud máte insta či youtube profil, využijte toho! Nedostanete sice tolik, na kolik si přijde FattyPillow, ale zase o něco zvednete příjem. A počítá se přece každá tisícovka, nebo ne?

Bránu do světa online reklamy vám otevře zprostředkovatel

Ať už se rozhodnete zpeněžit blog, magazín či profil na sociálních sítích, budou se Vám hodit PR články od PrYard.com. Najdete zde poptávky na publikaci reklamních článků/FB postů/tweetů/fotek/videa a nebudete muset ztrácet čas hledáním, oslovováním a komunikací s inzerenty. O všechny tyto záležitosti se totiž postarají provozovatelé tohoto intuitivního pay-per-post systémů. Kolik si vyděláte, záleží čistě na vás!