Široký výběr žaluzií a rolet od ověřeného českého výrobce!

Pokud vaše znalosti ohledně stínící techniky zahrnují jen základní informace, pak vězte, že ohledně žaluzií či rolet můžete získat mnohem více informací. A možná, že přehodnotíte svůj dosavadní názor a pořídíte si úplně jinou variantu stínění! Fandíte-li českým firmám, zaměřte svou pozornost na stínící techniku české společnosti SUNDEX. Budete mile překvapení, protože nenabízí jen známé vnitřní a venkovní žaluzie, nýbrž i rolety, a to venkovní, vnitřní a screenové. Spolu s nimi i designové sítě proti hmyzu. Okenní a dveřní sítě proti nežádoucím hmyzím hostům oceníte zvláště ve večerních hodinách, kdy se chcete doma bavit a zároveň dýchat vlahý čerstvý vzduch. Dejte sbohem repelentům a jiným přípravkům, které nebyly vždy spolehlivé. Ochranné sítě proti hmyzu působí okamžitě!

Důvěřujte kvalitě!

Česká společnost Sundex dbá především na kvalitní zpracování svých výrobků a perfektní komunikaci se zákazníky. Nezůstanete osamoceni! S technikem k vám přijde zároveň i profesionalita, která si nezakládá na slovíčkaření, ale uvede vás do reality. Nabídne nejlepší řešení, poradí vám, precizně zaměří produkt tak, aby padl jako ulitý do oken či do dveří! Samozřejmostí je úklid po samotné montáži.

Jakou službu vám může poskytnout venkovní roleta?

Oblíbené jsou nejen vnitřní žaluzie a rolety, avšak své místo na slunci si vydobyla i venkovní roleta na okna. Jen se podívejte, co vám vše nabízí - tyto stínící prvky jsou vyplněné polyuretanovou pěnou a díky technologii PU/PA se stávají výtečnou zvukovou a zároveň i účinnou tepelnou izolací. To znamená, že v zimě vám napomůže udržet uvnitř v domě teplo, ale naopak v letních vedrech váš rodinný dům skvěle ochrání před žhnoucími slunečními paprsky. Třešinkou na dortu pro zákazníky můžete být i garance pěti let!

Publikováno: 24. 03. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková