Vaše jedinečná romantická svatba v Chorvatsku

Lidé jsou dnes náročnější, nejspíš i proto, že mají daleko více možností než dříve. Svůj svatební den chtějí velmi často prožít na nějakém originálním místě. Právně svůj svazek klidně stvrdí na úřadě pouze se svědky, ale pro rodinu a kamarády uspořádají velkolepou svatbu na statku, zámku, horách nebo třeba pláži. Sníte také o takové? Pokud si myslíte, že romantická svatba na pláži je nedosažitelná z cenového hlediska, měli byste si nejdříve zjistit, na kolik asi tak vyjde svatba někde na statku či zámku v Česku. Jediný rozdíl v zahraničí spočívá v tom, že se tam spolu s ostatními svatebčany musíte nějak dopravit.

Levná a krásná destinace – Chorvatsko

Samozřejmě vždy záleží na tom, jakou konkrétní destinaci si vyberete. Jasně že svatba na Azurovém pobřeží bude dražší než třeba v Chorvastku. Přitom právě Chorvatsko svatba může být opravdu kouzelná. V této oblíbené dovolenkové destinaci si totiž můžete říct své ANO na horách, na pláži i v historických centrech měst. Hezky v teple, se středomořským svatebním menu a spoustou rakiji.

Jak zařídit svatbu v Chorvatsku?

Dost zařizování byste měli i se svatbou v Česku. V zahraničí je celá situace ještě složitější. Za prvé nevíte, kde se vůbec taková svatba dá uspořádat, za druhé patrně neznáte místní jazyk, a ne všude s vámi budou mluvit anglicky. Co s tím? Čeká-li vás svatba – v Chorvatsku vám ji zařídí agentura Absolute day. V Chorvatsku pořádají svatby, rozlučky se svobodou i teambuildingy. Vědí, na koho se obrátit, co zařídit, a hlavně mají vyhlédnutá ta nejkouzelnější místa. Co byste řekli třeba na ostrov slunce a levandule Hvar? Nebo raději zelený poloostrov Istrie? Také oblast Dalmácie je naprosto úžasná, historický Split přímo vybízí k romantické náladě. S Janou a Ivou z Absolute day proberete své představy a ony vám poradí, jaké místo je jako dělané přímo pro vás.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková