Seznamte se s ročním balíčkem BOZP a PO od firmy Extéria

Podnikáte? A máte vyřešené BOZP a PO? Ne? Pokud nemáte vyřešené BOZP a PO, zaděláváte si na pořádný problém. Mimo jiné patříte do skupiny čtyřiceti podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a co požární ochrana. Nedávné statistiky skutečně odhalily, že až zmiňovaných čtyřicet procent podnikatelů může dostat pokutu v případě, že přijde neohlášená kontrola z OIP, KHS nebo ZHS. Jelikož nemají vyřešeno BOZP a PO, můžou dostat pokutu šplhající až do několika milionů korun, kterou si však za rámeček jednoznačně nedají. Nyní se nabízí otázka, proč tito podnikatelé nemají roční balíček služeb Klídek? Pokud nestíháte řešit BOZP a PO, jestli nestíháte provádět různá pravidelná školení a neprovádíte ani pravidelné revize, je načase si na tuto práci někoho najmout. V ideálním případě si objednejte roční balíček služeb BOZP a PO, který je trefně nazvaný Klídek, a nebudete se muset o bezpečnost práce a požární ochranu strachovat, nebudete se muset těmi oblastmi, jejichž vyřešení je ze zákona povinné, zabývat.

Co je to balíček Klídek?

Roční balíček služeb BOZP a PO, který je nazvaný Klídek, je oblíbený produkt společnosti Extéria. Jedná se o balíček plný služeb, díky němuž se nebudete muset celý rok obávat dne, kdy kontrola ze státní správy zaťuká nebo nezaťuká na dveře firmy. Roční balíček služeb si můžete navíc objednat online, nemusíte pro něj chodit. Objednávky je možné zřídit pomocí formuláře na www.bezpecnepodnikani.cz.

Co roční balíček služeb zahrnujte, obsahuje?

Roční balíček služeb Klídek zahrnuje všechny činnosti, které jsou potřebné k tomu, aby se v případě kontroly ze státní správy prošlo na výbornou. Firma Extéria se v rámci balíčku postará o celou dokumentaci týkající se BOZP a PO, také se postará o případnou aktualizaci a samozřejmě se postará o případná školení či revize, díky nimž se minimalizuje procento vzniku požárů.

Publikováno: 01. 12. 2018

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková