Řešíte technickou závadu na traktoru? Víme, kde koupit náhradní díly

Mít vlastní hospodářství je sice krásné, ale velmi náročné. Zatímco v zimě spíše odpočíváte, přes rok se prakticky nezastavíte. Aby všechno šlo, jak má, potřebujete spolehlivou zemědělskou techniku, která práci výrazně urychluje a zjednodušuje. Co když ale selže? Co když třeba začne zlobit traktor? Žádné starosti – víme, kde se dají koupit všechny náhradní díly. Traktor bude díky nim brzy jako nový.

Nekvinda – Zemědělská technika a.s.: První pomoc pro váš Zetor

Stačí, když se pokazí jedna malá součástka, a traktor přestane pracovat, jak má. Vlastníte traktor Zetor? Pak si veškeré náhradní díly můžete zakoupit u firmy Nekvinda – Zemědělská technika a. s. Tato firma traktorům dobře rozumí. Na trhu funguje už od roku 1993. Za tu dobu prodala velkou řadu produktů a načerpala mnoho cenných zkušeností. Ať už budete pro svůj Zetor potřebovat vratnou pružinu, stahovací pásku, těsnění válce, šrouby, distanční podložku či něco dalšího, Nekvinda – Zemědělská technika a. s. vám ji poskytne. Firma prodává i autobaterie, pneumatiky, autokosmetiku a další příslušenství, a to nejen pro traktory, ale i pro další pracovní či osobní vozidla.

Komplexní sortiment uspokojí každého

Jmenované produkty nejsou ani zdaleka jediné, co firma nabízí. K dostání jsou u ní také ložiska, zahradní stroje, ochranné oděvy, nářadí, svařovací materiál a spousta dalšího. Mezi nabízenými produkty najdete prakticky vše, co by se vám při starosti o vaše hospodářství mohlo hodit.

Jak se do obchodu dostanete?

Firma sídlí ve Svitavách. Jestli je máte daleko, nezoufejte. Navštívit můžete další pobočky v celkem devíti městech. Pokud vám nevyhovují ani ony, využijte možnost nákupu online v e-shopu. Obrázky a popisky vám jasně napoví, zda jde o produkty, které hledáte. Nebojte se, určitě nešlápnete vedle. Doprava se poskytuje po celém území České republiky.

Publikováno: 22. 09. 2019

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková