Urychlete si vytírání a vsaďte na moderního pomocníka

Moderní doba hlásá, že si zasloužíme a potřebujeme věnovat více času sobě a aktivitám, které nás naplňují. Ale zdá se, že některé domácí práce, jako je třeba úklid, naši potřebu úplně nechtějí podporovat. Například vytírání, naši účast vyžaduje opravdu často, obzvlášť pokud nám po bytě pobíhají tlapky, nebo cupitají nožky malých výtržníků. Naštěstí ale existuje řešení, se kterým si mytí podlahy značně urychlíte i usnadníte.

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless vytírá stále čistou vodou. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík s min. 5 litry vody, který jste dosud běžně používali. Bateriová podlahová myčka funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak výrazně čistší, než při použití běžného mopu

Štíhlá konstrukce myčky Kärcher FC 3 Cordless zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož myčka vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Myčku můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

Akční cena: 4990 Kč

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Publikováno: 12. 01. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková