Půjčka na podnikání je připravena, aby pomohla ještě dnes

Je určena také nováčkům mezi OSVČ a nabídne efektivní a rychlou odpověď pro každého, kdo řeší nečekané výdaje ve svém podnikání. Může jít také o investice do reklamy nebo nákup nábytku do kanceláře, na konkrétní důvody se už nikdo ptát nebude. Minimum podmínek a bleskové vyřízení, to jsou další výhody, které jsou s tímto produktem spojené. Čekání nemá nikdo v oblibě, zvláště pokud je provázeno nejistotou. V tomto případě však stačí splnit základní kritéria, která jsou kladena na každého žadatele bez rozdílu. Je to například platné IČO, díky němuž se jednoduše ověří, že opravdu aktivně podnikáte.

Začíná se na pětitisícové hranici

Kolik je minimum pro tento úvěr? Velkým plusem je, že půjčka na podnikání je připravena pro všechny a nabídne velkou rozmanitost. Každý si tedy může vybrat kombinaci částky a lhůty splatnosti, která mu vyhovuje. Nabízí se proto různé scénáře, a to proto, že život si rozhodně nevybírá a přináší také různá překvapení. Pokud jste na startu nové kariéry, je možné, že vám banka nevyhoví. Právě proto jsou tu také jiné varianty, nebankovní úvěr má totiž mnohem přívětivější podmínky. Jakou maximální částku si lze půjčit? A jaká je lhůta splatnosti?

  • 5 000 Kč je minimální suma, o které lze uvažovat. Menší částku si touto formou půjčit nelze.
  • 30 000 Kč je maximum. Vybavení dílny, reklamní investice nebo cokoliv dalšího pro podnikání.
  • Splatnost má různé formy. Žadatelé si tedy určí lhůtu v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů.

Ozvat se můžete kdykoliv

Dobrou zprávou je, že odpovědní formulář je k dispozici 24/7. Je proto jen na vás, kdy jej vyplníte a formálně se tak přihlásíte o slovo. Půjčka pro podnikatele je k dispozici nejen pro nováčky, ale také pro zkušené OSVČ, kteří už ve svých oborech pracují dlouhé roky. Je připravena, aby pomohla ještě dnes.

Publikováno: 05. 02. 2024

Kategorie: Finance a práce

Autor: Kateřina Navrátilová