Potisk triček – originální dárek

Přemýšlíte, jaký dát dárek svým blízkým, protože nechcete darovat univerzální věci jako kosmetiku, květiny, oblečení typu ponožek? Pak personalizujte dárek a nechte potisknout tričko, hrnek atd. A samozřejmě si něco takového můžete pořídit i vy.

Kvalitní potisk triček Praha

Možná jste si všimli, že dnes jsou velkým hitem v obchodních řetězcích nejen trička s potiskem notoricky známých motivů. Jedná se o kreslené postavičky, loga známých společností, snímky ze seriálů, fotky známých osobností. Když ale vezmete v potaz, kolik tyto masově vyráběné kousky stojí, je přece lepší nechat si potisknout oděv vlastním obrázkem a ještě vás to vyjde levněji. Navíc lze mít i originální, soukromý design, když budete na hrudí nosit třeba fotku svého zvířete. Moderní technologie tisku si poradí i s grafikou, takže lze mít na triku i hlášku, což se hodí i na různé akce jako rozlučky, firemní party, narozeninové oslavy apod. Specializované firmě na potisk triček jen dodáte motiv, můžete to udělat online. Vyberete si artikl, nemusí jít jen o trička, ale také mikiny, spodní prádlo, polokošile atd. Mrknete na to, jak bude motiv ve výsledku vypadat, jaké bude mít rozměry apod. Dokonalé a dlouho držící barvy jsou lepší než ty z obchodních řetězců. Podívejte se například do vyhledávače podle výrazu "potisk triček Praha", kde blízko vás nabízí tyto služby.

Plecháček s potiskem – originální dárek

Trička byla ve sféře tisku průkopnická, dnes si ale nemusíte nechávat dávat motivy pouze na oděvy, ale i na doplňky typu hrnků. Co třeba plecháček s potiskem? Každé ráno, až budete mít svoji kávu, se budete dívat na svoji rodinu, zvířecího miláčka, krajinu svého dětství, velmi populární je potisknout artikly jako dárek. Můžete si vybrat s barevným ouškem a lemem, bude mít klasický tvar, ucho ve tvaru srdíčka a další. Na bílém hrnku krásně vynikne potisk, lze si však zvolit třeba metalický hrnek. Potisk na vlastní hrnek si zvolíte podle svého uvážení. Mrkněte na Moje-triko.cz, kde nabízí potisky nejen zmíněných produktů.

Publikováno: 02. 06. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Aneta Malinová