Tradiční moravská cimbálová muzika lahodí uším a navodí jedinečnou atmosféru na každé akci

Hledáte kapelu, která by se postarala o hudbu a pořádnou zábavu na vašem večírku, na rodinné oslavě či dokonce svatbě? Pokud bydlíte v Praze nebo jejím okolí, máme pro vás skvělý tip: Mohla by to u vás roztočit pražská cimbálovka! Cimbálová muzika Vltava je seskupení nadšených muzikantů, kteří kromě folkloru nemají problém zahrát i folk nebo další žánry. Na vaší akci s ní bude opravdu veselo!

Petr Goryczka a další zkušení muzikanti

Zkušené a nadšené muzikanty z cimbálovky Vltava vede Petr Goryczka, hráč na cimbál a kontrabas. V repertoáru mají především moravské a slovenské písně, jako je Vínečko bílé, Když jsem šel z Hradišťa nebo To ta helpa. To proto, že účinkující pocházejí právě z Moravy a Slovenska, přestože momentálně bydlí v Praze. Vystoupení cimbálovky tak bude autentické. Pokud chcete, aby zazněla i jiná písnička, není problém. Cimbálka Praha - https://www.cimbalovkavltava.cz/ se vašim požadavkům přizpůsobí. Stejně tak je možné ovlivnit, co si členové cimbálovky oblečou. Obvykle vystupují v tradičních krojích, neboť ty se nejlépe hodí k charakteru jejich vystoupení. Jestli vám ovšem připadá lepší, aby měli společenské oblečení, stačí přání vyslovit a bude po vašem. Cimbálovka Vltava hraje nejen na oslavách a svatbách, zkušeností mají také s vystupováním na firemních večírcích, koštovačkách, v restauracích, penzionech, lázních či na festivalech. O tom, co umí, vás přesvědčí videoukázky na internetových stránkách cimbálovky.

Jak si cimbálovku objednat?

Až vás ukázky přesvědčí, že cimbálovku skutečně na své akci chcete, jednoduše vyplňte formulář nebo napište zprávu přes e-mail. Odpovědi se dočkáte do dvou dnů. Doladíte detaily, dohodnete se na charakteru vystoupení, repertoáru a dresscodu a pak už se jen budete těšit. Více najdete na https://www.cimbalovkavltava.cz/.

Publikováno: 16. 12. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková