Poradí si s každým malým úklidem

Naše babička říkávala, není malého úklidu, jen jej mohu mít hotový rychleji. Každý úklid potřebuje své. Během dne nastává několik situací, které si žádají okamžitou reakci. Když vaše malá ratolest vysype vločky na koberec, když při jídle odlétnou drobky až do klávesnice, nebo když váš pes doslova proletí autem a nechá za sebou písek a zbytky trávy na sedačkách. Pro všechny takové případy je zde malý ale silný pomocník, se kterým můžete flexibilně vysávat kdekoliv si vzpomenete.

Tím je výkonný ruční vysavač Kärcher CVH 2 Premium (doporučená cena 2390 Kč). Zatočí nejen s drobky na tvrdé podlaze, ale i s nečistotami na koberci nebo čalounění. Dostane se mezi polštáře i sedačky v autě. Všude tam, kde stačí jen rychlý zásah, aby nebylo nutné vytahovat velký vysavač, najde své uplatnění. Je připraven k okamžitému použití, kdy ho jen stačí vzít z dobíjecí stanice. Kompaktní velikost a design nijak nepřekáží a v dobíjecí stanici je i prostor na uložení příslušenství. Výdrž Li-ion baterie dosahuje až 20 minut, během kterých si můžete zvolit vyšší sací výkon nebo prodloužení pracovní doby přístroje. Výdrž baterie detekuje LED světlo – modré pro plně nabito a červeně blikající upozorňující, že zbývají 2 minuty do úplného vybití. Pouze 0,65 kg vážící ruční vysavač je vybaven bezuhlíkovým motorem, 0,15 litrovou omyvatelnou nádobou na nečistoty a dvojitou filtrací.

Můžete jej mít vždy a všude po ruce. Uklidíte s ním interiér auta, budete jej mít v pohotovosti u stolu a vysajete s ním každý drobeček. Malý pomocník se hodí kdekoliv.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Publikováno: 10. 06. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková