Plastové přepravky do skladu, pro přepravu i nádoby na tekutiny. Co všechno jednoduše objednáte?

Potřebujete vytvořit efektivní skladování a uložit jednotlivé věci do přepravek? V takovém případě sáhněte po oblíbených plastových přepravkách. Díky kvalitnímu materiálu bez problémů vydrží i více použití a mají řadu praktických výhod. Své využití najdou v potravinářském, technickém, spotřebním i jiném průmyslu. A jaké další doplňky k přepravkám oceníte? To se dozvíte v tomto článku.

Plastové přepravky různých rozměrů

Do plastových přepravek uložíte téměř cokoliv a své využití bez problémů najdou v každém skladu a provozu. Je to díky tomu, že si můžete vybrat ze skutečně pestré škály nejrůznějších velikostí a rozměrů. Jde o vhodný způsob, jak chytře uspořádat sklad a najít ideální přepravky pro umístění do polic i jednoduchý převoz. Při výběru ideální varianty si také ověřte, že splňuje požadované náležitosti, což je důležité například v případě využití v potravinářství.

Sudy a barely pro skladování tekutin a sypkých materiálů

O něco komplikovanější může být výběr skladovacího vybavení u tekutin a sypkých materiálů. S tím však mohou pomoci plastové sudy. Opět seženete mnoho různých druhů v rozdílných velikostech. Kvalitní pevný plast nabídne praktické, a především bezpečné uložení. V případě chemických látek si však zkontrolujte, zda s nimi materiál nebude reagovat.

Snadná manipulace s přepravkami díky podvozku na kolečkách

A jak přepravky jednoduše přesouvat z místa na místo? S tím pomůže podvozek pod přepravky na kolečkách. Dá se umístit do spodní části, kdy nahoru navršíte přepravky a následně jednoduše převezete například na druhý konec skladu či provozovny. Vozíčky mají různé rozměry, takže se vám určitě podaří najít ten správný typ pro kombinaci s danými přepravkami. Rozhodnout se můžete i mezi materiálem vozíku, kdy najdete plastové, kovové i nerezové.

Publikováno: 26. 07. 2021

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková