4 věci, které nesmí chybět před vaším vchodem

Vchod do domu dokonale vypovídá o majiteli. Co by nemělo chybět před vašimi dveřmi?

Stylová a odolná poštovní schránka

Poštovní schránky jsou jedním z prvků, který má před vchodem do našeho bytu své pevné místo. Nerezové schránky jsou odolné a vydrží ve stále stejné podobě po mnoho dekád. Vhodně zvolte umístění své schránky a vždy dbejte na to, aby byla přístupná nejen pro vás, ale především pro poštovní doručovatele. Když si schránku necháte u domu, za uzavřenou zahradou, po které se prohání pes, zřejmě vám spoustu zásilek ani nepřijde.

Domovní číslo

Možná i vy jste zapomněli během let zkontrolovat, jak je na tom vaše domovní číslo. To lze přitom vyhotovit zcela originálně. Třeba keramická čísla domu nemusí reflektovat pouze číslo, ale také profese či koníčky obyvatelů domu. Získáte tak originální prvek pro svůj dům. Číslo domu pak vždy bude informovat návštěvu i doručovatele o tom, že je zde správně.

Sezónní dekorace nesmí chybět

Před vchodem můžete mít trvalé dekorace, které se hodí ke stylu vašeho domu. K nim ještě pravidelně přidávejte takové ozdoby, které přímo reflektují dané roční období. Velikonočního zajíce z kousků dřeva si tak můžete vyrobit zcela sami. Stejně jako letní vazbu, nebo podzimní sklizňový věneček na vchodové dveře.

Pravidelný úklid je skvělou ozdobou

Mnoho z nás zapomíná na prostor před vchodem do domu. Je to dáno tím, že rodinné domy mají často více vchodů, my tak ten hlavní ani nepoužíváme. Když tam zavítáme, je to skutečně nepříjemný pohled. Blátivé stopy, pavučinky, nebo třeba odpadky z ulice, které sem zavál vítr. Pravidelně proto začněte navštěvovat prostor před vašimi vchodovými dveřmi a ujistěte se, že je tam vždy čisto.

Máte před vaším vchodem všechno v pořádku, nebo budete doplňovat užitečné prvky? Už víte, co vám nejvíce chybí?

Publikováno: 28. 02. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková