Ukažte svou vánoční náladu stylovým tričkem

Už to zase začíná. Na náměstích se rozsvěcují stromečky, domy začínají být nazdobené světýlky a v obchodech lákají na obrovské slevy. Vánoce jsou tady spolu se vším tím hrozným shonem, skladbou All I Want For Christmas Is You a dokola opakovanými pohádkami. Máte toho dost, a to vlastně ještě nic pořádně nebylo? Ukažte svůj vánoční názor tričkem! Vánoce jsou na jednu stranu moc hezkým svátkem. Strávíte čas s rodinou, dostanete dárečky a najíte se dobrého cukroví. Jenže těch negativ také není zrovna málo. Negativní vlastně může být právě to shánění dárků, kdy celí ustaraní vůbec nevíte, co komu koupit, a naštvat vás může i několik dnů strávených v rodinném kruhu. Vezměte to všechno trochu s humorem a oblékněte si na sebe tričko Merry Christmas.

Vyberte si vánoční outfit u Geekshirts.cz

E-shop Geekshirts.cz je známý tričky a dalším textilním zbožím s velmi vtipnými potisky. Jelikož motivy často reagují na aktuální dění, není divu, že nechybí ani pár vzorů zaměřených na Vánoce. Nebojte, žádné sladké soby a Santu nečekejte, Geekshirts vidí Vánoce tak trochu s nadhledem a vtipem, jak je tomu ostatně u všech jejich triček. Dané tričko s nápisem Merry Christmas tedy na první pohled působí čistě vánočně. Je červené a zdobí ho bílý na oko pletený vzor. Jenže kromě nápisu a sněhových vloček mu dodávají vtip dva párečky sobů, které mohou dát najevo vaše rozpoložení.

Obdarujte tričkem i své blízké

Až si budete toto skvělé tričko z Geekshirts.cz objednávat, povšimněte si, že mají nyní zajímavou slevovou akci. Ke dvěma tričkům dostanete jedno další zdarma, ke třem další dvě atd. U pěti a deseti kousků získáte vlastně 50% slevu, protože si můžete vybrat stejný počet triček jako bonus. Nemyslete tedy jen na sebe, nelamte si dlouho hlavu s dárky a obdarujte své blízké vtipnými tričky. Na Geekshirts objevíte něco pro každého.

Publikováno: 28. 11. 2018 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková