Obraz na plátně je dárek, který potěší

Pravděpodobně jako většina lidí i vy letos doufáte, že se vám podaří sehnat originální dárky pro všechny své příbuzné a přátele. Ale jaký dárek pořídit, abyste se neopakovali a přitom darovali něco, co bude mít pro obdarovaného hodnotu nejen finanční, ale také emocionální? Máme pro vás perfektní odpověď - obraz na plátně, který zachytí šťastné vzpomínky a umožní jim přetrvat navždy.

Tisk na plátno zachová vzpomínky

Překvapte letos všechny své blízké a darujte jim obraz na plátně, vytištěný z fotografií, které zachycují některou z jejich šťastných vzpomínek. Ať už jsou to fotografie dětí, vnoučat, okamžiky z rodinné oslavy či společné dovolené, vzpomínky, které se k zachycené situací vážou, udělají z tisku na plátně jedinečný a originální dárek.

Proč jsou obrazy na plátně stále populárnější?

Na rozdíl od pláten malířů, která můžete koupit v galeriích, je tisk na plátno mnohem levnější. Svou kvalitou si ovšem s uměleckými obrazy v ničem nezadá. Díky speciálním inkoustům, které se při tisku na plátno používají, jsou barvy jasné a živé, přitom však velmi trvanlivé. Na rozdíl od tisku na běžné inkoustové tiskárně, který časem vybledne, tisk na plátno své barvy dokáže uchovat beze změn i více než sto let. To znamená, že si vaši blízcí mohou moci užívat své obrazy na plátně po celá léta, aniž by se museli starat o to, že jejich obrazy časem vyblednou. Plátno se dá navíc ošetřit speciálním, vodě odolným lakem chránícím před UV zářením, který životnost obrazu ještě prodlouží. Obrazy vytvořené z fotografií jsou zcela originálním dárkem, který obdarovanému ukáže, jak moc na něj myslíte a vážíte si vašeho vztahu. Sáhněte proto do vaší sbírky fotografií a nechte si vyrobit obrazy na plátně, které budou vašim nejbližším neustále připomínat jejich šťastné vzpomínky.

Publikováno: 24. 04. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková