Tipy na módní kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku

Není žádným tajemstvím, že téměř všichni čas od času rádi obohatíme svůj šatník nějakým novým kusem oblečení či módním doplňkem. Existuje celá řada obyčejných, avšak elegantních kousků oblečení, které člověku dodají šmrnc a radost z nošení. Na některá z nich se v tomto článku podíváme a poradíme vám, jak je efektivně nakombinovat.

Klasické šedé triko

Jak už jsme zmínili, i obyčejné věci dokážou být v dobré kombinaci s ostatním oblečením elegantní. Ano, klasické šedé tričko rozhodně patří mezi ně. Přece se neříká nadarmo, že v jednoduchosti je krása. Pokud tedy už tento kousek v šatníku máte, stačí ho správně nakombinovat, třeba s riflovými džíny a teniskami. Jestliže jste spíše zastánci „pouličního stylu“ tak, ani tepláky neurazí. Samozřejmě - pokud se chystáte na oslavu, nebo třeba na rande, tak raději tepláky vynechte.

Polokošile

Tento typ košile nachází svou výhodu v tom, že se hodí nejen na formální setkání, jako jsou pohovory do práce, nebo společenské události. Velkou popularitu mají tak firemní polokošile, ale velice elegantně a vkusně působí i při běžném nošení. Můžeme je rozdělit na dva druhy- na společenské a volnočasové. Je pouze na vašem vkusu, které z nich ubytujete ve své skříni. Obléknout si k nim můžete například džíny nebo kalhoty,  a to v kombinaci s teniskami či společenskou obuví. Tip: Polokošile zakoupíte například na https://www.xfer.cz/polokosile. Za zmínku určitě stojí, jak vůbec polokošile vznikly. Dá se říct, že poněkud vtipně. Tuto košili používali hráči póla v Indii jako dres. Ještě než vůbec tento typ dresu vznikl, hráči museli nosit nekomfortní a těžké košile. Ty jim při sportování vadily a znepříjemňovaly prožitek ze hry. To je přivedlo k nápadu připínat límeček pomocí knoflíků ke košili. No a světe div se, máme nový módní trend.

Publikováno: 22. 07. 2021

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková