Kamagra a podobné tabletky na erekci mohou být nebezpečné. V ČR je navíc prodej nelegální!

Řešíte problémy s erekcí a narazili jste na „doporučení“ tabletek s názvem Kamagra? Pak vězte, že není dobrý nápad si jej pořizovat. Přípravek byl vyvinut k léčbě hypertenze a obsahuje látku sildenafil (pro zlepšení průchodnosti cév, stabilizaci tlaku apod.). Postupem času se však produkt dostal do centra pozornosti v souvislosti s léčbou erektilní dysfiunkce. V České republice je však prodej tohoto léku ilegální a internetoví prodejci nabízí padělky. Rozhodnete-li si je vyzkoušet, berte na vědomí, že riskujete zdraví.

Kamagra a její účinky

Pokud víte, na jakém principu funguje známá modrá pilulka Viagra, pak je vám jasné i fungování Kamagry – tento přípravek totiž funguje úplně stejným způsobem. Rozšiřuje cévy a zlepšuje průtok krve. Díky tomu lze dosáhnout kvalitnější erekce při pohlavním styku. Podle výrobce je doporučené dávkování maximálně jedna tableta Kamagry za den, a to cca 30 – 60 min. před plánovaným sexem. Dostane-li se muži patřičné sexuální stimulace, může se spolehnout na pevnou erekci. Přípravek účinkuje cca 4 – 6 hodin.

A teď ty nežádoucí...

Kamagra budí dojem skvělého pomocníka pro každého, kdo má problémy s erekcí. Ale jak už to tak bývá, efektivita je vykoupena množstvím nežádoucích účinků. Málokdo si však zjistí všechny potřebné informace o Kamagře. Jedná se především o bolesti hlavy, závratě, zarudnutí tváře, ucpaný nos a poruchy trávícího traktu. Zároveň se může stát, že erekce trvá i více než šest hodin – v takovém případě je nezbytné kontaktovat lékaře. Další omezení se týká lidí užívajících nitráty a mužů po prodělaném infarktu myokardu či mozkové mrtvici – ti užitím Kamagry riskují vážné zdravotní komplikace. Ale jak tedy vyřešit problémy s erekcí, když ne pomocí Kamagry? Nemusíte mít strach – na trhu jsou i legální a ověřené tabletky na erekci. Vždy si však nezapomeňte důkladně přečíst příbalový leták a dodržujte pokyny ohledně doporučeného dávkování.

Publikováno: 20. 03. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: kamagra prodej | kamagra rizika