Novinka na trhu: Činky s vlastním textem

Lidí, kteří pravidelně navštěvují posilovny, v posledních letech rapidně přibylo. Fitness je trendy životní styl, a kdo dnes nechodí do posilky, jako by ani nebyl. Spolu s tím se otevírá trh novým příležitostem. Najednou je daleko větší zájem o sportovní oblečení, výživu a doplňky. Výrobci se snaží nabídnout zákazníkům něco originálního, protože přesně po tom oni touží. Originalita se v dnešním světě cení, a to nejen v posilovně. Právě tam ale můžete zazářit s personalizovanými činkami. Bude se na nich vyjímat text, který si zvolíte, navíc jde o úplnou novinku na českém trhu, takže ostatní se nejspíš podiví, kde jste něco takového vůbec vzali.

Motivujte se činkami

Na personalizované činky lze samozřejmě nechat natisknout třeba iniciály či jméno. Můžete být ale kreativnější a nechat si vygravírovat svůj oblíbený citát, motto nebo důvod, který vás bude popohánět v cvičení. Omezení jste jen velikostí. Nápis se gravíruje do kotouče, na hřídeli by byl nepraktický, vadil by při držení činek. Vámi vybraná věta se tedy na kotouč musí vejít. [gallery link="none" columns="4" size="full" ids="560,561,562,563"]

Darujte osobní činky

Činky s vlastním textem jsou také skvělým nápadem na dárek pro milovníka či milovnici fitness. Určitě s nimi zabodujete, originální dárky přizpůsobené obdarovanému totiž potěší vždycky. Jen zkuste zapřemýšlet, zda je dotyčný v posilování spíše nováček, nebo už zvedá delší dobu, ať vyberete vhodnou hmotnost. Činky pro cvičení s vlastním textem lze totiž sehnat v různých rozměrech, a to na webu MojeCinka.cz. Nejlehčí kotouče ve standardní nabídce mají hmotnost 1,25 kg, ty nejtěžší pak 15 kg. Čím těžší jsou, tím větší je průměr kotouče, a tak se tam vejde o něco více textu. Právě proto je potřeba, abyste zaslali svůj návrh a počkali na zpětnou vazbu od grafika. Nikdy se nestane, že by firma nechala vygravírovat něco, co nebude vypadat dobře. Cenu se samozřejmě dozvíte ještě před odesláním objednávky.

Publikováno: 15. 03. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková