Nábytkové podnože změní styl místnosti. Jak na to?

Přejete si svůj prostor zabydlet stylově? Zdánlivě obyčejné nábytkové podnože se postarají o to, aby se vám povedlo to, co mají běžně na starosti bytoví designéři. Jakého stylu můžete dosáhnout?

Nábytkové podnože dokáží pomoci

Přejete si mít konečně svou místnost zařízenou moderně, aniž byste museli měnit všechen nábytek v místnosti? Pokud změníte nábytkové podnože, budete svědky úplné proměny celého prostoru, aniž byste měnili kuchyňskou linku v kuchyni nebo pohovku v obývacím pokoji. Najednou získáte díky nábytkovým nohám solitérní kousek, který upoutá veškerou pozornost. Podnože vám tak pomohou k neotřelému vzhledu místnosti, který znáte z časopisů o bydlení.

Je libo skandinávský styl?

V posledních letech se u nás velmi zabydlel skandinávský styl. Právě tento bytový design patří k tomu, co tolik milujeme. Mísí se v něm klidné barvy, přírodní materiály, ale také kovové prvky a sklo. Svou jídelnu tak můžete snadno proměnit právě v tomto stylu. Stačí, když zvolíte nábytkové podnože, které se vám rozměrem budou hodit do místnosti, a máte základ. Následně vyberte pro svůj prostor pracovní desku stolu – dáte přednost dřevu, nebo si představujete spíše sklo? Nad stůl nezapomeňte umístit velké svítidlo.

Hypermoderní styl

Dáváte přednost skutečně odvázanému stylu bydlení, ve kterém není prostor pro kompromisy? Zkuste nábytkové podnože zkombinovat se skleněnou nebo kovovou pracovní deskou a postarat se o to, aby v místnosti nebylo kromě základního nábytku skutečně nic navíc. Pastvu pro oči pak zajistí například moderní osvětlený obraz, který mění svou podobu, nebo zrcadlo s vestavěným světlem. Vítejte v jednadvacátém století! Tento styl vám umožní si doma odpočinout a nebýt otrokem svého bytu.

Zdánlivě obyčejné nábytkové podnože se dokáží postarat o první krok k totální změně stylu místnosti. Přidejte vhodné dekorace a uberte na předmětech, které máte v místnosti vystavené, a najednou zjistíte, že se vám doma mnohem lépe žije.

Publikováno: 30. 12. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková