Nábytek s dobrou pověstí aneb kuchyně i ložnice v novém

Kvalitní masiv se nezapře a svět nábytku může mít spoustu odstínů, jen si vybrat. Přesně tak bychom mohli v krátkosti charakterizovat zakázkové truhlářství, které není ani v dnešním světě v pomyslné druhé lize. Naopak, řada majitelů bytů a domů se chce lišit, mít doma něco, co skutečně vydrží a bude sloužit dlouhá léta. Trendem je dlouhodobá udržitelnost a zdravotní nezávadnost. Dřevo v interiéru krásně voní a připomene vám houbařskou procházku po lesní cestě i během zimních měsíců. Tak proč mu potom nedat šanci?

Tradice už takřka po tři desetiletí

Má za sebou řadu zkušeností, a to nejen s firemní klientelou. Truhlářství Praha nabídne téměř třicet let na trhu a skříně, komody nebo obývací stěny přesně na míru. Šatna nebo pult na recepci? Ložnice nebo nábytek určený pro restauraci, bar, vinárnu? Nebo kuchyňská linka, se kterou bude vaření opravdu radostí? Repertoár je široký a odeslat poptávku je skutečně snadné.

Vsadit na profesionály se vyplácí, a to nejen ve světě nábytku. Oživení prodejny, ale také kompletně zařízená kuchyně včetně základních spotřebičů, záleží na představě klientů. Zkušenosti z českého prostředí i zahraničí, které je možné uplatnit i u vás doma…

Tříletá záruka a také bezplatná doprava

Zajímavé možnosti, široký výběr a také doprava až do třicetikilometrové vzdálenosti zcela zdarma. Nemusíte tím pádem stěhovat těžký nábytek svépomocí, což by často zabralo i celé odpoledne. Kompletní nabídka od A do Z, od vestavěných skříní po nábytek do dětského pokoje.

Dáte šanci právě masivu nebo si vyberete jinou variantu? Inspirujte se 3D návrhy přímo na Praze 5, nezávazná nabídka je samozřejmostí. Doplňky se doladí už jednoduše, důležitá je prvotní touha po změně – a inovacích ve vašem interiéru.

Publikováno: 21. 10. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková