Terapie vám pomůže zbavit se zdravotních problémů i komunikovat s partnerem na dálku pomocí telepatie

Trápí vás stále se vracející bolesti hlavy, nepříjemné alergie na vše, s čím přijdete do styku, nespavost, stavy úzkosti a další? Chybí vám dostatek komunikace s vaším partnerem, který je od vás daleko? Všechny tyto problémy vám pomůže vyřešit terapie na dálku. Opakující se zdravotní problémy umí pořádně potrápit. Někteří z nás se s nimi naučí žít a čas od času potlačí jejich projevy pomocí tabletek zakoupených v lékárně. Existuje ale mnohem lepší možnost: najít příčinu vašich zdravotních potíží a zbavit se jich jednou provždy.

Komplexní terapie na dálku

Komplexní terapie odhaluje příčiny problémů, které jsou uloženy hluboko v podvědomí. Po zjištění těchto příčin je v těle automaticky nastartována přirozená léčba a vy se začnete sami uzdravovat. Komplexní terapii můžete absolvovat například u odborného poradce a terapeuta pana Radovana Babice, který již touto cestou pomohl například vyřešit případ kulhajícího psa, nastolit znovu pohodu v rodině, kde otec propadl alkoholismu a dcera trpěla anorexií, vysadit léky lidem, kteří trpěli depresemi, artritidou atd.

Průběh terapie

Komplexní terapie u pana Radovana probíhá výhradně na dálku, a to prostřednictvím telefonických rozhovorů. Cílem je, aby se klienti cítili po každém rozhovoru lépe a maximálně uvolněně. První výsledky terapie jsou zpravidla zřetelné do několika týdnů. V dnešní době již zkrátka nemusíte dojíždět za terapeutem osobně. Identifikace příčin vašich problémů i odblokování je možné i na dálku z pohodlí vašeho domova. Pan Radovan se věnuje také ultimátní terapii, jejímž cílem je zbavit vás všech vašich problémů.

Experimentální terapie

Pan Radovan má zkušenosti také s experimentální terapií. Touto cestou vás například může naučit vědomě telepaticky komunikovat s vaším partnerem. Nebudete již potřebovat mobilní telefony. Postačí vám vaše tělo, váš mozek a vaše mysl. Více informací o možnostech terapie u pana Radovana.

Publikováno: 04. 08. 2018 / Aktualizováno: 26. 05. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: bioléčba