Mějte účetnictví pod kontrolou a bez starostí

Současná doba je plná technologických pokroků a systémových změn, které usnadňují kontakt s klienty a zjednodušují plánování výrobních procesů. Každá změna a inovace se však promítá i do celkové složitosti schématu v oblasti vedení účetnictví, kde se každá nesrovnalost nebo chybný krok bohužel citelně prodražuje. Při tom existuje jednoduché řešení, jak ušetřit nejen finanční prostředky, ale i obrovské množství času a zároveň získat jistotu bezchybně zpracovaných podkladů. Stačí se obrátit na profesionální tým společnosti CORLOX, kteří mají za sebou více jak 25letou praxi. Díky tomu své služby dokáží nabízet v nadstandardní kvalitě napříč celým podnikatelským spektrem.

Pro malé firmy a OSVČ

Balíček vedení účetnictví Start up je určen pro malé firmy a OSVČ. CORLOX nabízí spolupráci jak zavedeným subjektům, tak i začínajícím podnikatelům na vlastní noze. Zajišťuje tak vždy seriózní, a především bezchybné vedení účetnictví. Zároveň dokáže pomoci se základním nastavením firemních procesů a optimalizací hospodářských výsledků. Veškerá dokumentace je zabezpečena digitální archivací, a navíc získáte podporu při řešení potřebných registrací a v celkové komunikaci s úřady.

Pro střední a větší firmy

Tento balíček zahrnuje vedení účetnictví v pokročilejším stádiu, které přináší nepřetržitý přehled o prosperitě a kondici vaší společnosti. Pomůže vám zmapovat současný stav nastavených procesů a odhalit sebemenší nedostatky. Díky mnohaleté praxi vám bude nabídnut nejvhodnější účetní systém přizpůsobený přesně vašim potřebám.

Pro velkou společnost

Velké společnosti potřebují ke svému růstu a správnému nastavení firemních procesů podrobné ekonomické informace. Ty vám zajistí pouze moderní vedení účetnictví dle nejnovějších pravidel. Pokud máte pocit, že se držíte zastaralých způsobů, obraťte se na experty z CORLOX a nechte si nastavit vyhovující účetní systém s propojením na skladové hospodářství, prodejní terminály, střediska a e-shopy. Získáte tak nejen dokonalý přehled o prosperitě vašeho podnikání, ale i moderní online systém umožňující přístup pracovníků dle jejich zařazení.

Publikováno: 03. 07. 2020

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková