Jak zabezpečit ALU kola před zloději?

V případě, že jste majitelem elektronů neboli hliníkových disků na kola, tak se pravděpodobně snažíte nějakým způsobem své disky chránit, jak je to jen možné. Nejpoužívanější ochranný systém jsou právě bezpečnostní pojistné šrouby na alu kola, jejichž cena nezruinuje vaši peněženku, a navíc poskytne spolehlivé zabezpečení před zloději. Naopak taková případná krádež vás může opravdu mrzet.

V čem spočívá princip zabezpečení pojistných šroubů?

Bezpečnostní šrouby slouží jako účinné zabezpečení vašich hliníkových disků, protože každá sada je unikátní. Bez potřebného nářadí kolové šrouby neodmontujete, což znamená, že pokud zloděj zrovna nepůjde kolem se speciálním klíčem totožným s tím z vaší sady, má smůlu. Příslušné náčiní vlastníte pouze vy. Proto tedy dbejte na to, abyste sadu nepoztráceli, tím se totiž případné rozmontování značně zkomplikuje. Na výběr máte hned z několika druhů bezpečnostních šroubů, které spolehlivě vaše disky ochrání. Liší se však především kvalitou.

Co je součástí bezpečnostní sady?

Balení pojistných šroubů obsahuje 4ks šroubů, spolu se unikátním bezpečnostním klíčem. Za pomocí klíče lze šrouby a kolové matice libovolně dotáhnout či povolit. Každá sada je tak jedinečná a nikdo kromě vás elektrony z kol nesundá.

Jak je to s bezpečností?

Prodejci pojistných šroubů uvádí, že k ochraně hliníkových disků, stačí pouhý jeden šroub. Avšak, pokud požadujete stoprocentní ochranu a jistotu, že vám disky nikdo neodcizí, raději namontujte všechny 4ks.

Kde sehnat kvalitní pojistné šrouby?

Pokud zvažujete, že bezpečnostní šrouby pořídíte, neváhejte se obrátit na ověřeného prodejce shellers.cz. V produktovém portfoliu najdete, jak pojistné šrouby, kolové matice a klasické šrouby, tak i litá kola.

Publikováno: 25. 05. 2022

Kategorie: Auto

Autor: Barbora Jiroušková