Nenechte se vysát jarním úklidem!

Nepředstavujte si pod jarním úklidem námahu a dřinu. Představte si, že máte šikovné pomocníky, kteří vám pomohou a celý proces jarní očisty domova usnadní a zrychlí. Představte si, že úklid může být i zábava. Chcete si krás jara užívat se vším všudy? Tak to jistě toužíte i po rychle a efektivně uklizeném domově, který by čistě a svěže odrážel jarní atmosféru. Jarní paprsky by vám hřály tvář skrze krásně čistá okna, podlaha bez jediného smítka a všechny kouty řádně vysáty. Představa krásná, jen kdyby to nedalo tolik práce. A víte, že s praktickými pomocníky je úklid hotový rychle a vlastně i zábavně?

Vysajte špínu z oken

Okenní vysavač Kärcher WV6 Plus je vybaven inovativní sací stěrkou z tekutého silikonu, díky jejíž přizpůsobivosti se snadno dostanete až do spodních částí oken, což jistě ocení zejména majitelé francouzských oken. Při mytí sprchového koutu, zrcadla či jiných hladkých povrchů s WV 6 Plus se rychle zbavíte různých map. Kärcher WV6 Plus lze použít také na dlaždice, skleněné stolky nebo třeba okna u auta. Na jedno nabití může být v provozu až 100 minut a díky digitálnímu displeji okamžitě zjistíte, kolik času vám ještě zbývá. Mimo to je lehký a velmi tichý. Na jedno nabití umyjete až 300 m2 (cca 100 oken). V balení naleznete také rozprašovač s rozmývákem z mikrovlákna. Jaro už je konečně s námi.

Vysavač v pohotovosti

Vysávání podlah a koberců patří také mezi pravidelné činnosti. S dětmi a domácími mazlíčky se rázem stane rutinou všedního dne. Se snadno uskladnitelným a lehkým vysavačem se můžete pustit do pravidelného úklidu i rychlého zahlazení stop po rozsypané mouce v kuchyni, kdykoli bude potřeba. Teleskopický vysavač Kärcher VC 5 v sobě kombinuje sílu a kompaktnost a je vhodný do každé domácnosti. Díky patentovanému plně teleskopickému systému lze vysavač o polovinu zmenšit. Za svůj výkon vděčí VC 5 přepínatelné hubici Kärcher pro vysávání suchých nečistot s flexibilním kloubem. Speciálně vyvinutá hubice si vystačí s nízkou spotřebou energie. Inovativní součástí je také filtrační systém bez sáčků s integrovaným čištěním filtru. Vysavač VC 5 je silným trpaslíkem i v té nejmenší domácnosti. Skvělé výkony podává na tvrdých podlahách, obzvlášť obratný je na schodech a poradí si s koberci.

Hurá na podlahu

Podlahová myčka FC5 Cordless si poradí s mokrými i suchými nečistotami na všech tvrdých podlahách. Vytřete s ní snadno pod nábytkem ale i hůře dostupná místa či rohy. Lehkost při čištění ucítíte už ve chvíli, kdy zapnete přístroj, protože díky dopředu rotujícím válcům nebudete v jednu chvíli vědět, jestli vedete vy přístroj, nebo on vás. Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken spolehlivě i pojmou veškerou špínu a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení, takže žádné vyměňování hadru ani ždímání mopu. Navíc zbylou špinavou vodu po úklidu snadno vylijete z praktické nádržky tak, že se nečistot ani nedotknete. Podlaha je také do dvou minut od umytí suchá A pokud jarní úklid opravdu chcete vzít od podlahy, podívejte se na www.karcher.cz, kde naleznete mnohem více pomocníků.

Publikováno: 26. 03. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková