KLT boxy jsou praktickými pomocníky pro přepravu i skladování

Všichni víme, jak důležité jsou v praktickém životě úložné prostory. Dokáží totiž ušetřit drahocenný prostor. Jen je třeba vždy sáhnout po takovém řešení, které opravdu odpovídá našim potřebám. V domácnosti a kanceláři tak potřebujeme skříně a police odpovídající velikosti a se správným vnitřním členěním prostoru. Ve skladech, výrobních halách, dílnách a obchodech zase kvalitní přepravky, se kterými se snadno manipuluje.

Stohovatelné přepravky nám usnadňují práci

Jakmile potřebujeme skladovat větší množství zboží nebo materiálu, jsou pro nás kvalitní stohovatelné přepravky nezbytné. Oceníme je jak v menších provozech, tak i ve velkých výrobnách. Jsou vysoce praktické a dokáží nám ušetřit spoustu starostí při manipulaci. Navíc zabírají relativně málo místa. Můžeme je totiž vrstvit na sebe. A jednotlivé stohy úsporně vyrovnáme jeden vedle druhého.

KLT boxy oceníme nejen ve skladech

KLT boxy jsou cenným pomocníkem ve skladech i v průmyslových podnicích. Určeny jsou pro B2B sektor. Vyrábějí se v pěti různých velikostech, vždy tedy můžeme sáhnout po typu, který přesně odpovídá našim aktuálním potřebám. Nejoblíbenější z nich jsou plastové euro přepravky klasického rozměru. Skvělé užitné vlastnosti mají speciální stohovatelné přepravky Euroclick, jejichž vnitřní objem je možné regulovat pomocí tzv. clickboosterů. Pořídit si můžeme dokonce i stohovatelné zasouvací přepravky.

KLT boxy snadno dopravíme k zákazníkům nebo přemístíme v rámci skladu

Manipulace s KLT boxy je rychlá a snadná. Jednoduše a bez časových ztrát tak dokážeme vyřešit jiné uspořádání ve skladovacích prostorách. A zboží či materiál v KLT boxech hladce a bez obtíží dovezeme nákladním autem i do meziskladu nebo k novému majiteli. Využijeme je i při mezistátní přepravě.

Publikováno: 01. 10. 2019

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková