Bydlení snů v Praze: les i velkoměsto za humny

Milujete Prahu, ale bydlení v centru je hlučné a chtěli byste se odstěhovat někam, kde budete v blízkosti přírody? Tento sen se může stát skutečností. Představujeme vám nový osobitý rezidenční projekt, který bude v roce 2023 realitou. Jmenuje se Malešický háj a sestává se z pěti domů, které poskytnou moderní bydlení nedaleko lesa.

Bydlete ve vlastním v klidném a moderním prostředí

Sníte o bydlení v bytě, který bude moderní, nový a bude se nacházet v krásné lokalitě? Byty na prodej v Malešicích jsou přesně to, co hledáte. Rezidenční projekt Malešický háj vám zaručuje top lokalitu a pohodlné bydlení. Jak již název projektu napovídá, vzniká v pražské čtvrti zvané Malešice. Ta se může pochlubit tím, že se nachází nedaleko lesa, který je vhodný jak pro rodiny s dětmi, akční jedince, tak i majitelé psů.

Klid a bezpečí v Malešicích je samozřejmostí

Bydlení v Malešicích kombinuje klidné a bezpečné bydlení. Dokonce je možné, že úplně zapomenete na to, že nedaleko leží hlavní pražské ulice a nemusíte dojíždět do obchodů a za kulturou až bůhvíkam. Celá rezidence, která se skládá z pěti domů, ve kterých se nachází celkem 107 bytů je navržena v minimalistickém stylu, který je perfektně zasazen do krajiny. Materiály užité ke stavbě jsou funkční, přírodní a celá kompozice je důkladně promyšlená. Zamilujete se tedy již na první pohled.

Historická čtvrť s úžasnou perspektivou

Přestože Malešice jsou historickou čtvrtí a součástí Prahy již od nepaměti. Má tato lokalita úžasnou perspektivu. A právě proto se stala místem nově vznikající rezidence, která nabídne vše, po čem lidské srdce touží. Pokud hledáte bydlení, které bude ležet v klidné čtvrti blízko přírody, ale zároveň bude nedaleko centra, Malešice jsou tou správnou volbou. Malešický háj nabízí moderní a krásné bydlení v příjemném prostředí.

Publikováno: 24. 08. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková