Plavky 2021 aneb Tipy a rady, jak v nich vypadat co nejlépe

Na léto si sice ještě nějaký ten pátek počkáme, ale nic vám nebrání, abyste si pořídili nové plavky již nyní. Jakmile se rtuť na teploměru vydrápe na ideální teplotu, nebudete se muset zdržovat nakupováním a rovnou zamíříte někam k vodě. Pokud navíc pravidelně navštěvujete kryty bazén, máte důvody hned dva. Teď jsou sice možnosti velmi omezené, ale co my víme – třeba se zanedlouho brány aquaparků otevřou a opět si budeme užívat vodních radovánek. Pánové to mají jednoduché: oblečou se do tílka,k tomu si na sebe vezmou stylové koupací kraťasy - a mají vystaráno. Značná část ženské populace je ovšem na otázku ohledně outfitu k vodě poněkud v rozpacích. Dámské plavky jsou synonymem léta a každá žena by v nich ráda vypadala co nejlépe. Fakt, že nedisponujete symetrickou postavou ještě neznamená, že letos na pláži nebo na koupališti nezazáříte. Existuje hned několik triků, které zvýrazní vaše přednosti a naopak zakryjí nedostatky.

I silnější ženy mohou být v plavkách sexy

Mezi nejproblematičtější partie bezesporu patří boky a bříško, kde nám často linie tak trochu ujíždí. Vše mohou napravit šikmé pruhy, které vás díky optickému klamu výrazně zeštíhlí. Nevhodné jsou naopak pruhy vodorovné a příliš časté střídání barev uprostřed těla. Stejně tak nejsou ku prospěchu světlé díly po stranách plavek a příliš vysoké vykrojení nohaviček. Řeč je samozřejmě o jednodílných plavkách s uzavřenějším střihem. Ženám s kypřejší postavou jsou dvojdílné plavky zapovězeny, ale to neznamená, že mezi jednodílnými nenajdou moderní a dobře vypadající kousek. Dámy se silnými stehny mohou své disproporce zmenšit plavkami se sukénkou. Ty byly populární v šedesátých letech a opět se vrací do módy. Pomůže i výrazný prvek na horní části plavek, který odvede nežádoucí pozornost pozorovatelů od míst, které by sledovány být neměly.

Nestyďte se za svou dokonalou postavu

Pokud se však přeci jen pyšníte dokonale vypracovanou postavou, není nejmenší důvod ji skrývat. Kde jinde ji můžete vystavit na obdiv okolí než u vody? V takovém případě zapomeňte na jednodílné modely a dopřejte si sexy plavky, že kterých budou muži šílet.

Publikováno: 10. 03. 2021

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková