Kde uspořádat konferenci nebo jinou akci pro více lidí? V luxusním hotelu!

Chystáte se uspořádat konferenci, ale marně hledáte vhodné prostory? Možná jste se někde dočetli, že úspěch akce závisí především na tématu, úrovni řečníků a informační hodnotě, ale rozhodně byste neměli podceňovat význam vhodně zvoleného prostředí. Důvodů je hned několik a my vám prozradíme, proč v případě honosného prostředí luxusního hotelu určitě nešlápnete vedle.

Není nic horšího, než když vysokou úroveň organizačně zvládnuté akce pokazí nevábné prostředí hotelu. Nedostatek míst k sezení, málo prostoru, vydýchaný vzduch, ale také špinavé záchody a nedobré občerstvení – to je jen krátký výčet největších nedostatků, které mohou na pořadatele vrhnout špatné světlo.

Chcete-li se případným problémům vyhnout, vyberte si konferenční prostory v Praze, které se těší dobrému renomé.

Hosté nechtějí bloudit po metropoli Pokud si myslíte, že všichni používají GPS, jste na omylu. Proto buďte obezřetní při výběru lokality a preferujte hotel v centru Prahy před periferií. Dobrá dopravní dostupnost je předpokladem hojné účasti – někteří z pozvaných hostů ani nemusí disponovat automobilem a určitě se nebudou zdržovat několika přestupy. To raději zůstanou doma nebo navštíví jinou konferenci.

Hosté se chtějí dobře najít

Ačkoliv všichni tvrdí opak, občerstvení má na celkový dojem z konference také velký vliv. Proto si zahrajte na dobrého hostitele a připravte pro hosty občerstvení na úrovni. Skladbu potravin volte tak, aby si přišli na své i vegetariáni a vegani. Samozřejmostí by měl být také dostatek nealkoholických nápojů.

Chcete konkrétní tip? Společenský sál pro konferenci najdete i ve čtyřhvězdičkovém hotelu Belvedere. Známá monumentalistická stavba z první poloviny minulého století je na konference i jiné akce perfektně připravena. Jedinečné prostředí skýtá příjemnou atmosféru a v rámci komplexních služeb můžete využít i catering.

Publikováno: 03. 10. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: jak uspořádat konferenci | kde uspořádat konferenci