Jaký šperk s minerálním kamenem si koupit na depresi či nespavost

Všechny přírodní kameny mají specifickou moc a energii. Vibrace minerálů jsou silné, ale přístupné jen pro jedince, kteří na ně věří. Jak už to tak bývá, všechno se rodí v mysli. Síla léčivých kamenů je známá již stovky let a naši předkové jim přisuzovali magické schopnosti. Měli za to, že je ochrání před nadpřirozenem i nemocemi a přivábí k nim lásku a blahobyt.

Výběr kamene je na vás

Někteří lidé vybírají talisman podle data narození, barvy anebo aktuální nálady. Určitě byste se měli řídit tím, co cítíte. Pokud máte problémy se srdcem, ochrání vás granát či rubín. Vnitřní stres odstraní achát a na žaludeční potíže je vhodný akvamarín. Pokud trpíte migrénami, trávicími obtížemi a špatně se vám dýchá, kupte si šperk s ametystem. Očistu organismu zajistí malachit, proto by se vám mohla líbit inspirace na https://www.tiniana.cz/naramek-malachit-exkluziv/. Malachit posílí imunitní systém a pomáhá při stresu či epilepsii. Měsíční kámen řeší sexuální dysfunkce a problémy s početím. Léčivé účinky onyxu zaujmou, protože má blahodárný vliv na zuby a kosti. S růženínem se tělo snadněji zbaví škodlivých látek, proto budete mít krásnou pleť a předejdete chorobám ledvin, jater i srdce.

Pro klidný spánek i energii do života

V poslední době lidé řeší potíže spojené se stresem a zběsilým rytmem moderní doby. Když na sobě cítíte vyčerpání, noste šperky s hematitem. Okamžitě vás dobije novou vitalitou. Životní rovnováhu a vyšší sebevědomí vám dopřeje perla. Určitě vás osloví krása perlových náušnic na https://www.tiniana.cz/stribrne-nausnice-s--pravou-ricni-perlou-ashira/ . Na stres je účinný rovněž ametyst a deprese odeženou opál, rubín, granát či akvamarín. Při nespavosti vsaďte na křišťál, růženín anebo černý turmalín. Protistresové a uklidňující účinky mají i tygří oko, záhněda a smaragd.

Publikováno: 24. 10. 2021

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková