Kandidátka na hostesku? Musí být krásná i chytrá

Jste mladá, krásná, máte ráda lidi a našla byste ve svém diáři i spoustu volného času? Pokud k tomu máte ještě dobré vystupování, slušné chování a ideálně vysokoškolské vzdělání, máte doslova eso v rukávu. Stát se hosteskou je prestižní profese, která vám otevře dveře do vyšší společnosti. Dokonalá hosteska neoplývá pouze fyzickou krásou, ale je zároveň inteligentní a vzdělanou bytostí. Pokud se jí podaří aktivizovat ženské zbraně, jako jsou sexy postava, smyslné rysy a navíc užít přirozenou inteligenci, všeobecné znalosti a vtipný bonmot, pak se z ní stává neodololatelná kočka, která je v každé společnosti vítána.

Všestrannost otevírá dveře

Hostesky se sdružují pod velkými agenturami, které mají kontakty na nejrůznější klienty. Většinou se jejich práce soustředí na byznys a obchodní prostředí. Hostesky pracují jako delegátky, administrátorky, propagátorky, tlumočnice i společnice. Mají za úkol společnost bavit, obsloužit, stejně jako pomoci svou přítomností dojednat byznys.

Důstojná gáže vás nemine

Za svou práci jsou náležitě odměněny. Gáži dostanou v předem smluvené částce. V případě, že se aktivně přičiní o dojednání lukrativní zakázky a jdou svému objednateli takzvaně „na ruku“, bonusová prémie ji nemine. Hostesky agentura si na aktivních a flexibilních hosteskách přímo zakládá. Kompletní servis, dodaný na míru, zahrnuje i promotéry, barmany a modelky. Modelingová agentura má v evidenci ty nejkrásnější ženy z okolí, které ovládají nejméně jeden světový jazyk, mají vybrané způsoby a hlavně okouzlující fluidum, na němž nechají oči všichni muži. Booking vybraných dívek lze realizovat online.

Publikováno: 21. 05. 2020

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková