Lepidlo, které z mého dědy udělalo hrdinu

Také jste obdivovali svého dědu, když dokázal opravit váš oblíbený kopačák? V mých očích byl můj děda vždycky hrdina. Miloval jsem ty chvíle, kdy jsem vstoupil do jeho dílny, která voněla dřevem, barvami a pak něčím, co vlastně nevím, co bylo. Ať jsem za ním přišel s čímkoliv, děda si s tím dokázal poradit. Pořádali jsme vodní bitvu na člunech a naše parta najela na kámen. Díra jako vrata a člun na vyhození. Přece bitvu nevzdáme. Odložili jsme ji tenkrát na druhý den a běželi za dědou. Jen se usmál, vzal do ruky jeho oblíbený Chemáč a světe div se, za chvilku byla díra opravená. Děda se tak stal mým hrdinou. Tenkrát jsme tu bitvu vyhráli a na člunu jsme jezdili ještě pár dalších let. Nedávno jsem si na to vzpomněl, když můj syn přišel se žralokem na kopačce. Stačil jen Chemoprén na boty a zase drží. S vděčností jsem si vzpomněl na dědu.

Chemoprén používali již naši dědové a babičky. Byl ve většině domácností jako pohotová a spolehlivá záchrana při různých opravách. Rozlepily se vám boty? Praskla vám nožička brýlí? Rozbili jste vázu? Přetrhl se vám pásek? Šlápli jste omylem na oblíbenou plastovou hračku své ratolesti? Nebo vám upadl květináč a rozpadl se na dva kusy? To jsou přesně nehody, které se stávají dnes a denně. Nevím proč, ale vždy je to ta nejoblíbenější věc. Nikdy se vám nerozbije váza, kterou jste dostali od tchýně a která se vám nelíbí. Vždy je to ta, kterou máte ještě od babičky a již jako dítě jste si ji zamilovali. Tyto věci jsou nenahraditelné, a tak je musíte opravit.

Vyberte si, co potřebujete

Současný Chemoprén není jen jeden, existuje více druhů podle toho, co lepíte. Můžete si vybírat.

Sportujete a vaše boty potřebují opravu? Odpadl vám při sprintu na autobus podpatek? Máte žraloka na botě? Pattex Chemoprén Obuv je lepidlo, které dokáže precizně slepit různé druhy obuvi včetně té, kterou namáháte nejvíce, tzn. sportovní. Lepidlo je po zaschnutí průhledné, proto není slepovaná část vidět. Díky odolnosti vůči vodě můžete s opravenými botami chodit i v dešti.

Praskl vám pásek? Rozlepilo se ucho kabelky? Praskla vám nožička u brýlí? Pattex Chemoprén Extrém situaci zachrání díky velké lepicí síle. Je přímo určený pro lepení, kde dochází k namáhání spoje, jako jsou třeba brýle nebo pásek.

Rozbili jste vázu, květináč nebo keramickou sošku? Rozpadl se vám věšák v předsíni? Prasklo vám ouško vašeho oblíbeného hrnečku? Oblíbenému plyšákovi vašeho syna odpadla pacička? Nebo prostě máte doma tolik věcí na opravu a nechcete si pořizovat více lepidel? Pak vše snadno vyřešíte s Pattex Chemoprén Univezál. Jeho použití je univerzální, zvládnete s ním většinu drobných oprav v domácnosti. Dokáže lepit širokou škálu materiálů od kovu, přes dřevo, až po kůži či plasty.

Chemoprén lze zakoupit v hobbymarketech a drogeriích.

Současný Chemoprén je stejně šikovný pomocník jako před léty. Znáte jej z domácnosti svých dědů a babiček a v současnosti lepí stejně spolehlivě jako tenkrát, možná ještě lépe.

www.pattex.cz.

Publikováno: 22. 10. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková