Bydlete v Praze v zelené čtvrti. Nový rezidenční objekt je velkým lákadlem

Každý můžeme mít trochu jiné představy o moderním bydlení. Většina z nás se však shodne na tom, že vyžadujeme příjemné prostředí, určitou míru soukromí, ale zároveň také dostupnost veškerých služeb, na které jsme v současné době zvyklí. Příjemné prostředí zajistí všudypřítomná zeleň, kterou najdete i v blízkosti lokality Byty u parku. Už název napovídá, že zde bude bydlení opravdu příjemné.

Bytové domy respektují okolí

Tuto novou rezidenční čtvrť najdete na Žižkově, kde bude nakonec vybudováno 11 bytových domů. Aby bylo zachováno souznění s okolím a celkové pojetí příjemného bydlení, bytové domy respektují také okolní krajinu. Nevystupují výše než do šestého podlaží, a tak nenarušují krajinný ráz. Projekt Byty u parku v Praze vám nabídne byty nejrůznějších rozměrů. Ty nejmenší byty zde mají výměru 30 m2, v těch největších pak najdete i 5 pokojů. Je tedy na vás, jaké máte požadavky.

Zároveň jsou součástí bytů populární architektonické prvky, které zajistí propojení s přírodou, kde se jedná o:
  • Terasy
  • Balkony
  • Lodžie
Ty vytvoří prostor pro relaxaci, kdy můžete být doma, ale zároveň také vlastně venku. V samotných bytech vám také bude velmi příjemně, protože architekti si dávali záležet na tom, aby do nich pronikalo dostatek denního světla. Dispozice bytů je tak pojata velmi moderně. V současnosti již byl zahájen prodej bytů Praha 3, takže zájemci by určitě neměli váhat. Nově se rozvíjející žádaná lokalita je ideálním místem pro život, kde vám nebude nic chybět.

V okolí najdete vše

Zmiňovali jsme to již v úvodu, že pro moderní bydlení musí být charakteristické určité zázemí, které poskytuje okolí. Přímo v blízkosti rezidenční čtvrti nejdete park Židovské pece, kde můžete provozovat nejrůznější sportovní aktivity. Je na vás, zda ji tady půjdete zaběhat nebo se projet na kole. Samozřejmě je to také skvělé místo k relaxaci. Kousek to máte rovněž do centra za nákupy nebo zábavou.

Publikováno: 21. 03. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková