Jak vybrat chytré hodinky Apple Watch?

Paříte mezi náročnější uživatele chytrých hodinek, nebo vám bohatě vystačí základní funkce? Každopádně se před pořízením zamyslete, zdali právě tento model bude vyhovovat vašim potřebám. Položte si otázku, zda preferujete nejmodernější technologie, nebo raději ušetříte a pořídíte skvělé hodinky v poměru cena/výkon. V tomto článku vám poradíme, podle čeho vybrat chytré hodinky. Chytré hodinky Apple Watch neslouží pouze jako praktický pomocník, ale také nabízí širokou škálu inovací a moderních vymožeností. A samozřejmě platí za stylový módní doplněk, který by neměl chybět na zápěstí žádného hi-tech maniaka.

Jak vybrat chytré hodinky Apple Watch?

Pokud si vyloženě nepotrpíte na nejmodernějších novinkách, nebo jen potřebujete na začátek vyzkoušet své první jablečné hodinky, než se pustíte do modelů vyšších tříd, pořiďte si Apple Watch Series 3. Sice se jedná o starší model, ale základní funkce plní naprosto plnohodnotně (a navíc je výrazně levnější než novější modelové řady). Na trhu je můžete nalézt již od roku 2017 a jsou k dostání ve většině prodejen či v eshopech. Nicméně oproti novějším modelům Apple Watch Series 3 samozřejmě značně zaostávají. Jaké mají funkce? I když patří mezi starší zařízení mohou vám nabídnout funkce, jako například příjem hovorů, monitorování aktivit během dne nebo třeba měření srdečního tepu Jestli tedy preferujete vhodné chytré hodinky v poměru cena/výkon jsou Apple Watch Series 3 pro vás to pravé ořechové.

Patříte mezi náročné uživatele?

V případě, že máte již máte nějaké zkušenosti s těmito jablečnými hodinkami a chcete vyzkoušet nejnovější a nejlepší model – nabízí se Apple Watch Series 7. Svou cenou vás asi na první pohled neoslní, ovšem nabízí ty nejmodernější funkce, které může uživatel od chytrých hodinek požadovat. Disponují největším displejem ze všech modelů a funkcí always-on (čas se vám bude pořád zobrazovat na obrazovce).

Porucha? Pro servis žádný problém

Máte strach, že se vám Apple Watch porouchají - anebo už takový problém řešíte? Oprava Apple Watch může stát až několik tisíc korun. Cena se logicky odvíjí od druhu poškození a zdaleka nejvíce vás bude stát rozbité sklo a displej. Konkrétní ceny najdete na stránkách renomovaného servisu iwatchservis.cz.

Publikováno: 20. 12. 2021

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková