Jak se opálit rychle, krásně a bez rizika?

## S

Buďte připravená V minulých letech se doporučovalo jít před letní sezónou párkrát do solária, aby pokožka získala potřebný "základ" a lépe odolávala UV záření. Dnes vám však každý dermatolog potvrdí, že pravidelné "opékání" v soláriu je hazard se zdravím a má přímý vliv na rozvoj rakoviny kůže. Pokud však hledáte skutečně bezpečný způsob, jak připravit tělo na sluneční záření, vsaďte na vnitřní výživu a osvědčené kapsle Photoderm BRONZ Oral. Působí proti volným radikálům a obsažené vitaminy E, C, Omega-3 mastné kyseliny a měď zase podporují přirozené opálení a dokonce prodlužují jeho trvání. Kvalitní opalovací kosmetiku za dobrou cenu najdete přes internetového poradce.

Když se budete držet zdravého rozumu a několika pravidel, není třeba se slunka obávat. Nejen u moře, ale i v našich podmínkách, na koupalištích respektujte letní siestu, tedy mezi 11. a 15. hodinou skutečně odpočívejte - ideálně ve stínu, protože i přes běžné slunečníky UV záření proniká. Pokud se v tuto dobu nemáte kam schovat, dobrým řešením je například plážový stan s UV filtrem 50+. Opalovací krém naneste ještě doma, abyste byli chráněni již od první minuty, co vyjdete ven. Každé dvě hodiny potom aplikaci opakujte a také po každém koupání. I mimo siesty si však dávkujte slunko opatrně a vnímejte signály svého těla, které vám většinou samo dá najevo, že má dost a potřebuje relax ve stínu. Pokud chcete rychle opálit, sáhněte po produktu Photoderm BRONZ SPF 30 (sprej nebo suchý olej), který vykouzlí krásný a zcela přirozený odstín. Kromě exkluzivního patentu Buněčné BIOprotekce, který dokáže spolehlivě ochránit DNA kožních buněk a bojovat proti stárnutí, nabízí bonus navíc - aktivuje, zintenzivňuje a dlouhodobě prodlužuje přirozený bronzový tón pleti a hodí se i pro všechny typy citlivé pokožky. Neriskujte spáleniny a následné rychlé olupování kůže, vyhýbejte se ostrému přímému slunci, upřednostněte spíše pobyt na mírném slunci. Nebojte se, pokožka díky těmto produktům i tak pěkně zhnědne a získaný zlatavý odstín i déle vydrží, chce to jen trochu trpělivosti. Stále mějte na paměti, že zdravou kůži máte jen jednu a novou si nekoupíte.

Jak se nejlépe opálit už víme, tak si ještě pojďme ujasnit, jak si bronz co nejdéle udržet. Důležité je, se doma po dni plném slunce a koupání hned osprchovat. Tělo se příjemně osvěží, zbaví se zbytků krému na opalování, mořské soli, případně chlóru či jiných nečistot a bude ideálně připravené na velkorysou hydratační dávku v podobě tělové péče. A to ne ledajaké. Sluncem namáhaná pokožka nejvíce ocení kvalitní kosmetiku po opalování, která vám na rozdíl od běžných tělových přípravků nabídne silné regenerační účinky a hojivé ingredience ušité na míru čerstvě opálené kůži. Přesně takové vlastnosti má i tělové mléko Photoderm After Sun. Vyrábí se v praktickém balení s pumpičkou a má velký obsah (500 ml), takže vám dlouho vydrží. Intenzivně obnovuje ztracenou hydrataci, chrání kůži (i tu extrémně citlivou) před předčasným stárnutím a postará se o to, aby vám chycených bronz co nejdéle vydržel.

Publikováno: 10. 11. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: jak se bezpečně opalovat | jak se zdravě opálit | zdravé opalování