Clash of the Stars 8: Ostravská aréna se chystá na bitvu influencerů

Už za necelý měsíc, konkrétně 22. června 2024, se v Ostravar Aréně odehraje osmé kolo turnaje Clash of the Stars. Oblíbená akce, která do oktagonu staví celebrity a influencery, slibuje napínavé souboje a skvělou atmosféru.

Minulý turnaj, tedy Clash of the Stars 7, byl nabitý emocemi a nečekanými zvraty. Hlavní zápas večera mezi Bejrem a Soukupem skončil bleskově vítězstvím Bejra. Tentokrát se můžeme těšit na další porci MMA, boxu a thai boxu v podání známých tváří.

Kde Clash of the Stars 8 sledovat ?

Sledovat Clash of the Stars 8 živě v televizi nebo u sázkových kanceláří bohužel nebude možné. Pokud chcete být u toho, ať už online nebo osobně, máte hned několik možností:

PPV live stream: Kde sledovat MMA a další bojové disciplín? Pro ty, co se chtějí dívat z pohodlí domova, je tu možnost zakoupit si oficiální PPV live stream na webu clashofthestars.tv. Tam najdete i záznamy předchozích turnajů.

Vstupenky: I když jsou oficiálně vyprodány, zkuste štěstí na online bazarech. S trochou štěstí a ochotou zaplatit navýšenou cenu se vám podaří lístek sehnat.

Co nás čeká aneb Program a účastníci

Program Clash of the Stars 8 zatím organizátoři plně neodhalili, ale už teď můžeme počítat s atraktivními zápasy. Jedním z nich bude souboj mezi influencerkou Hankou Gelnarovou a bývalou profesionální bojovnicí Michaelou Dostálovou, který se měl původně uskutečnit už na šestém galavečeru.

Kromě Hanky se do klece vrátí i zkušený MMA bojovník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, dále pak fitness instruktor Karlos Benda, Pavel „Snejks“ Měsíček, Fredy Krígl a mnoho dalších. Můžeme se těšit i na speciální zápas s měnícími se pravidly - první kolo v boxu, druhé v thai boxu a třetí v MMA.

Clash of the Stars 8 - to bude bezesporu další akcí nabitý večer plný adrenalinu a zábavy. Sledujte události a nenechte si ujít tuto jedinečnou podívanou!

Publikováno: 13. 05. 2024

Kategorie: Lifestyle

Autor: Natálie Ševčíková