Jak často servisovat kávovary po záruční době?

Kávovar

Pravidelné servisy kávovarů po záruční době jsou důležitým krokem pro každého, kdo si chce každý den vychutnat lahodnou kávu. Rezervujte si u nás termín!

Nepodceňujete pravidelnou údržbu kávovaru

Milovníci kávy si jistě rádi dopřejí chutný šálek každý den. Jenže pravidelné používání kávovaru přináší pozvolné opotřebení jednotlivých komponent a zanášení trysek vodním kamenem, kávovou sedlinou a olejem.

Pravidelné čištění kávovaru doporučujeme provádět každý den a u pozáručních modelů pak zajistit servis kávovarů každé jeden až dva roky. Servis kávovarů Philips a DeLonghi zahrnuje zdarma napojení na diagnostiku, výměnu chybných komponent, seřízení mlecích kamenů, výměnu těsnění, nastavení dávkovače kávy, odvápnění, čištění difuzoru od kávové sedliny a kávového oleje, kontrolu tlaku a těsnost vodní soustavy.

Provádíme také opravy kávovarů

Začal váš kávovar vykazovat chyby nebo přestal úplně fungovat? Zavolejte k nám na pobočku. Naši technici se specializují na odborné opravy kávovarů. Stačí nám kávovar poslat kurýrem na adresu, nebo si jej v požadovaném čase vyzvedneme přímo u vás v Plzni a okolí zdarma. Kávovar napojíme na diagnostiku a po zjištění závad vás budeme i s cenovou nabídkou neprodleně kontaktovat. Záleží na vás, zda si u nás kávovar necháte opravit, nebo vám jej v původním stavu vrátíme zpět. Opravy kávovarů provádíme do tří dnů.

Prodáváme kvalitní kávovary za výhodné ceny

Chcete si udělat radost a pořídit si domů nebo do kanceláře kvalitní kávovar, ale nechcete utrácet za drahé přístroje? Vyberte si u nás na pobočce kvalitní pozáruční model nebo zánovní kávovar s minimálně roční zárukou! Zastavte se u nás na pobočce ve Zbůchu u Plzně a nechte si váš vybraný model představit. Naši specialisté vás naučí kávovar ovládat a také vám z vybraného modelu připraví na ochutnání kávu, kterou si pak budete moci vychutnávat každý den. Těšíme se na vaši návštěvu!

Publikováno: 19. 01. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková