6 způsobů, jak si rychle spravit náladu

Máte špatnou náladu bez důvodu a nic se vám nechce? Zkuste najít způsob, jak si náladu rychle a efektivně spravit. Možná budete překvapeni, jak rychle se naučíte vyčarovat úsměv na rtech. Udělejte vše proto, aby byl každý váš den co nejpříjemnější.

1) Rozmazlete se

Určitě existuje něco, co byste chtěli dělat, když se vám nechce pracovat nebo když se chcete odměnit? Při špatné náladě na nic nečekejte a okamžitě to udělejte. Rozmazlete se horkou vanou s pěnou, během za domem nebo třeba návštěvou wellness. Využijte svůj volný čas k tomu, abyste udělali něco pro sebe a připomínejte, že nikdo jiný to za vás neudělá.

2) Něco si kupte

Potěší vás, když dostanete dárek? Většině z nás to okamžitě zvedne náladu. Nemáte narozeniny, svátek ani žádné jiné výročí, kdy dostáváte kytku nebo bonboniéru? Kupte si něco sami. Nemusíte mít důvod k tomu, abyste si udělali radost jen tak. Uvidíte, že po špatné náladě nebude ani památky. Je na vás, zda si koupíte novou knihu nebo třeba nový kousek oblečení do šatníku.

3) Zajděte si na masáž

Dopřejte si čas sami pro sebe a zajděte si na klasickou relaxační masáž. Pokud chcete zkusit něco nového, tak si užijte zaslouženou slast na erotické masáži. Je na čase poznat své vlastní tělo a zjistit, co se vám vlastně líbí. Náladu vám okamžitě spraví i tantrická masáž, která vás navrátí zpět do těla, ale potěší i vaši duši. Nechte své smysly vnímat doteky a masáž alespoň dvakrát do měsíce zopakujte.

4) Dejte si čokoládu

I když držíte dietu nebo se vyhýbáte sladkostem, věřte, že kousek kvalitní a hořké čokolády vám okamžitě vykouzlí úsměv na rtech. Dejte si čokoládu, pokud cítíte, že to potřebujete a uvidíte, že vám bude líp. Nebojte si koupit dražší tabulku čokolády, o které víte, že ji nesníte na posezení, ale budete si ji dávkovat po jednotlivých čteverčcích.

5) Užijte si milování

Věděli jste, že rychlý lék na špatnou náladu, ale také na bolest hlavy je orgasmus? Požádejte svého partnera o pomoc a třeba bude mile překvapen. Užijte si milování, po kterém se budete cítit jako znovuzrození. Začněte klidně erotickou masáži pro dva a následně pokračujte do soukromí, kde se milostným hrátkám můžete věnovat klidně celou noc.

6) Dopřejte si chvíli na čerstvém vzduchu

Vaši špatnou náladu dokáže spravit nejen hluboké dýchání, ale také čerstvý vzduch. Ideálně spojte všechno zmíněné dohromady a běžte se opravdu pořádně vydýchat do přírody. Může to být les, park za domem nebo u práce. Projděte se, vyčistěte si hlavu a vnímejte život, který se odehrává v přírodě.

Občas opravdu stačí jen se na chvíli zastavit a zjistit, že každý z nás má starosti, ale je to jen o tom, jak se je pokusíte vyřešit. Pokud je to možné, zkuste se usmívat a uvidíte, že dobrá nálada na sebe nenechá dlouho čekat.

Publikováno: 21. 07. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková