Díky vitamínům K2 a D3 prospějete svým kostem, zubům a svalům!

Podzimní dny jsou spojeny se zhoršením zdravotního stavu. Mnoho lidí trpí depresemi, bolestmi kloubů a svalů, nachlazením, duševní disharmonií a také špatně spí. Právě v tomto období je nutné doplnit tělu vitamíny a minerály. Pokud nedokážete svému organismu poskytnout ideální množství vitamínů ze stravy, zaměřte se na doplňky stravy. Díky nim zajistíte svému tělu optimální množství cenných látek. Na dosah ruky pak budou krása a zdraví. Celkově se zlepší vaše fyzická i duševní kondice. Když ke všemu přidáte pestrou stravu a pohyb na čerstvém vzduchu, budete s výsledkem spokojení.

Imunitní systém v dobré kondici

Doplněk stravy Vitamín K2+D3 od Naturvita, který lze výhodně zakoupit v e-shopu Gigalékárna, je určen pro všechny, kteří chtějí posílit svůj imunitní systém. Vitamín D dokáže udržet normální stav kostí, zubů a svalů. Podílí se na procesu dělení buněk a podporuje ideální hladinu vápníku v krvi. Vitamín K se postará o zdravé kosti a podporuje normální srážlivost krve. V balení najdete 60 tablet a k dosažení optimálních výsledků vám postačí dávka jediné tablety denně.

Jak na krásné vlasy, nehty a pokožku?

Přírodní produkty, jako je BIOSIL, vašemu tělu v podzimním období bezpochyby prospějí. Přechod léta a podzimu je totiž pro pokožku, vlasy i nervovou soustavu náročný. V tomto doplňku stravy najdete vitamín H neboli biotin, kyselinu pantotenovou a zinek. Tyto cenné látky pomohou udržet krásnou vaši pokožku, vlasy, nehty, sliznice i nervovou soustavu. Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu živin. Zinek se postará o dobrý zrak a rovněž vaše buňky ochrání před oxidativním stresem. I v tomto případě obsahuje balení 60 tablet a konzumuje se jedna tabletka denně. Doplněk stravy je veganský a rovněž si ho můžete objednat v e-shopu Gigalékárna.

Publikováno: 12. 09. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková