I muže trápí syndrom „prázdné“ skříně. Zkuste třeba pánská trička UNCS

Je čas vytáhnout jarní šatník. Mnozí z nás se však do loňského oblečení nevejdeme, či jsme si loni říkali, že některé kousky již letos neoblečeme. I pánský šatník potřebuje pravidelný restart, a to i když je náš styl více méně nadčasový a nepodléhá dvakrát v roce módním trendům. Skvělou značkou pro muže se stylem je UNCS. Oblékat se mužně, nadčasově a se stylem – to je možnost, kterou dává značka UNCS dnešním mužům. Jde o oblečení s nadčasovým designem, komfortními střihy, kvalitním materiálem, s důrazem na detail i precizní zpracování. UNCS patří mezi top značky v oblasti casual street&sportwear fashion a myslí skutečně na všechny muže. Velikosti oblečení si vyberete od XS až po 7XL.

Jak se připravit na jaro?

V první řadě si zkontrolujte svůj basic šatník. Do něj u mužů patří jednoznačně pánská trička. Zatímco džíny nám mnohdy stačí dvoje, triček potřebujeme pěknou kupku. Vždyť triko často měníme i několikrát denně, tedy častěji než spodní prádlo. Pánská trička UNCS jsou extrémně atraktivníMají pro muže fascinující motivy, ani ty jednodušší obvykle nejsou bez drobného nápaditého detailu.

Teplo bude, ale ne hned

Jarní šatník si pořád žádá i hřejivější kousky. Těmi jsou v ideálním případě pánské mikiny. Nosit se dají jako celoroční oblečení, pouze měníte to, jestli jde o vrchní nebo střední vrstvu outfitu. Na jaře necháváme mikiny být vidět, a tak si jejich výběr zaslouží ještě více naší pozornosti. Moderní muži již dávno nahradili pletené svetry a pulovry mikinami. V šatníku jich potřebujeme hned několik – s kapucí i bez, přes hlavu i se zipem.

Zkracujte!

Jaro se obvykle nenechá dlouho pobízet a rychle nabídne teploty vhodné i pro šortky. Buďte připraveni. Džínové i khaki šortky v maskáčovém stylu jsou tradičně oblíbenými. Zkuste ale i další. UNCS nabízí skvělé pánské šortky pohodlného stylu.

Publikováno: 20. 03. 2022

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková