Horké tipy na stylové bydlení v Praze

Sníte o vlastním bydlení a rozhodli jste se, že už nebudete déle čekat? Pokud jste se shlédli v pražských novostavbách, rozhodně nepřestávejte číst. Prozkoumali jsme aktuální nabídku jednoho z nejvýznamnějších českých developerů a podívali se, jaké novostavby v Praze právě nabízí. Možná se vám budou líbit natolik, že se nakonec do některé z nich nastěhujete. Necháme to na vás...

Britská čtvrť v Praze 5 ve Stodůlkách

Britská čtvrť je velmi úspěšný projekt, který vzniká již od roku 2007 v nové městské části Západní město. Kromě nepřehlédnutelné architektury nabízí vynikající dopravní dostupnost a perfektní občanskou vybavenost. Stodůlky jsou dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších lokalit – dost možná i díky možnostem vycházek do nedaleké přírody.

Prosek Park v Praze 9

Lokalita pražského Proseka již není považována za periferii. Alespoň ne v tom špatném smyslu slova. Naopak patří k nejvyhledávanějším rezidenčním lokalitám a zamiluje se do ní každý, kdo hledá ideální domov pro celou rodinu. Developer zde buduje velkou zelenou plochu s dvěma dětskými hřišti, okolí je plně vybavené a nechybí zde mateřská škola, jesle, dvě základní školy, gymnázium a střední průmyslová škola.

Malý Háj v Praze 10

Prodej bytů Praha zahrnuje také bytový projekt Malý Háj, který se nachází mezi Dolními Měcholupy a Štěrboholy. V okolí bytových domů přímo vybízí k relaxaci na čerstvém vzduchu – ať už sportováním v rámci moderního sportovního areálu nebo projížďkami na kole po nových cyklostezkách. Za zmínku stojí také nedaleké golfové hřiště Golf Hostivař a blízké nákupní centrum Europark Štěrboholy.

Nad Přehradou v Praze 10 v Hostivaři

Nové byty v Praze 10 najdete také v rezidenčním projektu Hostivař Nad Přehradou. Jedná se o velmi klidnou lokalitu vhodnou pro všechny věkové skupiny. Preferujete-li harmonické propojení přírody a městské infrastruktury, bude se vám zde líbit. Navzdory dobré občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti si místo zachovalo jedinečný charakter. Chcete se o nových bytech od Finepu dozvědět více? Bližší informace, fotografie a ceny najdete na www.finep.cz.

Publikováno: 01. 09. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: nové byty v praze | novostavby praha