3D tiskárna vám vyrobí všechno, co si vymyslíte

Určitě jste už někdy slyšeli o 3D tisku či 3D tiskárně. Díky nim vzniká na základě digitálního souboru pevný trojrozměrný předmět. První 3D tiskárnu vymysleli v 90. letech minulého století, opravdového rozmachu se dočkává až nyní v posledních několika letech. Objevte její skvělou moc i vy. Víte, jak postupovat, když si chcete nechat něco vytisknout?

Kde se využívá 3D tiskárna?

Jednou 3D tiskárna určitě dobyde celý svět. Momentálně se uplatňuje v průmyslu při výrobě drobných součástek, ve zdravotnictví k vytváření protéz a kompenzačních pomůcek, vznikají díky ní hračky, učební pomůcky či umělecká díla. 3D tisk je stále ve vývoji a jeho možnosti se budou stále rozšiřovat a zdokonalovat. Důležité je být trochu zdatný na počítači. 3D tiskárna pracuje podle digitálních modelů, které musí někdo vytvořit. Pokud to neumíte sami, nevadí. Odborníci to udělají za vás, stačí jim dodat technický výkres nebo alespoň podrobný popis.

3D tisk na zakázku – jak probíhá?

Pochyběla vám nějaká důležitá součástka? Vymysleli jste úžasnou hračku pro děti, navrhli jste skvělou dekoraci do bytu, případně potřebujete vytisknout něco úplně jiného? Nelámejte si hlavu s obtížným sháněním nebo výrobou. Vyřiďte si objednávku u 3D tisku Brno. K vyřízení objednávky je třeba dodat soubor ve formátu STL, OBJ či AMF, technický výkres či podrobný popis plánovaného výrobku. Firma poté vytvoří simulaci 3D tisku. Zjistí tak, jak dlouho bude práce probíhat, a informuje vás o ceně. Jestliže nabídku přijmete, dostanete fakturu. Až zaplatíte zálohu, začne tisk. Pracovat už bude jenom 3D tiskárna. Hotový výrobek si můžete vyzvednout osobně nebo si jej nechat zaslat poštou. Doprava je možná po celé České republice i na Slovensku. Více na stránkách Brno 3D tisk.

Publikováno: 28. 11. 2019

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková