Školní batohy pro radost a zdravá záda dětí

Nároky na školní batohy jsou vysoké. Děti chtějí především to, aby byly pěkné a zapadly s nimi mezi ostatní spolužáky, maminky hledí hlavně na kvalitu provedení. Aktovky a školní batohy bývají dost těžké, levnější kusy by tak mohly způsobit potíže se zády. Se školními batohy od značky STIL nešlápnete vedle. Podívejme se na ně detailněji.

Pro nejmenší děti

Nákup školní aktovky pro prvňáčka je pro každého budoucího školáka velká věc. Možná si tajně vysní, jak by měla vypadat. Holčičky si většinou představují aktovku se zvířátky, chlapci si představují auta nebo letadla. Oblíbené jsou aktovky s motivy pohádek a dětských filmů. Maminky ovšem vědí, že nezáleží pouze na vzhledu. Proto aktovky podrobně zkoumají a hledají tu, která se bude jejich žáčkovi nejlépe nosit. Aktovky od českého výrobce STIL se vyznačují nízkou hmotností, což je u aktovky velice důležitý aspekt. Tvarovaná záda a polstrované popruhy pomohou předcházet bolestem zad. Aktovky jsou vybaveny bezpečnostními prvky. STIL nabízí ty nejkvalitnější aktovky různých barev a vzorů. Ve stejném provedení lze koupit také penál, box, zástěrku či peněženku, aby prvňáčkovi všechno pěkně ladilo.

Druhý stupeň

Školní batohy pro 2. stupeň musejí být o něco větší, neboť starší děti si nosí více sešitů i učebnic. Batohy od STIL jsou rozděleny na komory, což umožňuje lepší orientaci ve věcech. Praktické síťky na láhve šetří místo, a navíc pomáhají předcházet nehodám s rozlitým nápojem v batohu. Popruhy jsou vybaveny bederními pásy pro pohodlnější nošení těžkých nákladů.

Nejstarší žáci a studenti

Studentský batoh je určen pro nejstarší věkovou kategorii. Design je přizpůsoben náročným požadavkům mladistvých, přesto zůstávají zachovány všechny důležité aspekty pro zdravý školní batoh. V zadní komoře nechybí kapsa na notebook.

Publikováno: 21. 11. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková