Bachovy kapky pro psy uleví vašemu miláčkovi

Některé z vás to možná překvapí, ale i vaši chlupatí parťáci mívají podobné starosti jako vy. Tedy, možná nechodí do práce a neplatí složenky, ale mají stejné emoce jako vy. Bývají smutní, unavení a někdy dokonce osamělí. Řadu mazlíčků trápí nejeden vnitřní problém a přesně pro ně existují takzvané Bachovy kapky pro psy. Nevíte, co to je? Nevadí, hned se to dozvíte.

Koncept se zrodil v Anglii

Bachovy kapky pro psy mají, stejně jako řada dalších produktů nesoucích toho jméno, jeden úkol a tím je nastavit vnitřní klid. Edward Bach, který stál za zrodem této nové, přelomové medicíny totiž věřil, že veškeré problémy, které vás sužují jsou způsobeny negativním stavem vaší mysli. A nejen vaší, ale i té zvířecí. I když byl jeho vynález zpočátku vnímám negativně a valná většina doktorů věřila, že je pouhý šarlatán, co se snaží zbohatnout na lidské hlouposti, stačilo pár desítek let a jeho produkty začali užívat lidé po celém světě. Dnes mají tyto kapky nespočet spokojených zákazníků.

Pouze přírodní látky pro vaše chlupáče

Není třeba se obávat chemikálií, neboť Bachovy kapky pro psy jsou složením toho nejlepšího, co váš pejsek může mít. Součástí obsahu je jedna z květových esencí (záleží na typu problému, který se snažíte vyléčit), kojenecká voda a v neposlední řadě šest kapek takzvaného lékárenského alkoholu. Nabídka je dnes poměrně široká a kapky se tak specializují na velké množství problémů. Ať už jde o agresi, tvrdohlavost, separační úzkost nebo například značkování.

Zázraky se nedějí přes noc

Aby mohly Bachovy kapky pro psy pořádně účinkovat, je potřeba pravidelné dávkování a také trpělivost. Pamatujte, každý pes je jiný. Jednomu může stačit pár dní, jinému pár týdnů. Důležité také ovšem je, že v případě, kdy po delší době neuvidíte žádnou změnu, je nutno zapřemýšlet, zda se problém neukrývá hlouběji. V takových případech je dobré se obrátit na zkušené odborníky.

Publikováno: 13. 08. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková