Trávit čas v přírodě je trendem současné doby. Myslivecké oblečení a další potřeby vám pomohou užít si dokonalé dobrodružství

Výpravy do přírody jsou v České republice jednou z oblíbených aktivit, kterým se věnují dospělí každého věku i děti. Dlouhou tradici má v tuzemsku tramping i chataření, nemalé procento obyvatel navíc patří mezi aktivní lovce či rybáře. Přibývá i milovníků vysokohorské turistiky a dalších outdoorových aktivit. Pandemie koronaviru navíc přiměla k trávení času venku na čerstvém vzduchu i ty, kteří ještě nedávno preferovali spíše městské prostředí.

Potřebujete kvalitní výbavu? Lovecké oděvy jsou do lesa ideální

Tábořit do volné přírody se vydáváte dlouhá léta a čas od času potřebujete obměnit některé části vašeho vybavení? Nebo jste kouzlu výprav do divočiny propadli teprve nedávno a chcete si pořídit kvalitní lovecké oblečení, které vás nenechá na holičkách ani ve chvíli, kdy počasí rozhodně není ideální? Patříte mezi aktivní lovce, nebo jste se rozhodli dopřát si nový zážitek a zaplatili si účast na lovecké výpravě? Vybavte se ve specializovaném obchodě, který nabízí designové lovecké oblečení a další myslivecké potřeby.

Kvalitní lovecké kalhoty, bundy, boty a myslivecké klobouky vám zajistí komfort i v dešti a ve sněhu

Chcete-li si být jisti, že vás nezaskočí teplotní výkyvy ani další rozmary počasí, vyplatí se vám pořídit lovecké oblečení z kvalitních materiálů. Pohodlné boty, extra odolné, a přitom lehké lovecké kalhoty, voděodolné bundy a myslivecké klobouky se ctí obstojí i v dešti a ve sněhu. Investice rozhodně nebudete litovat; pobyt v přírodě si užijete i během deštivého podzimu nebo za chladné noci.

Aktivní lovci potřebují zbraně. Ocení i prvotřídní optiku

Mezi neoblíbenější lovecké zbraně patří kulovnice a brokovnice. V dnešní době však lovci s oblibou používají i další pomůcky. Optika pomáhá udržet si dokonalý přehled o dění v okolí. Pro pozorování zvěře za snížené viditelnosti je ideální termovizní optika, která umožňuje vidění i v hustém dešti, v mlze a ve tmě. Moderní zařízení navíc dokáží pořizovat fotky i videa a s pomocí chytrého telefonu je rovnou vysílat. Objevte krásy toulek noční toulky přírodou a pozorování zvířat s optikou z www.kostelecky.cz/lovecka-optika.

Publikováno: 16. 07. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková