Aktuální trendy, které splňují nadčasovost a praktičnost

Že se nosí praktičnost a nadčasovost, to už možná víte. Jedná se o takzvaný po-karanténní styl, který se značně odvíjí od toho, co se nosilo během karantény. Aktuálně tedy uděláte nejlíp, když si místo elegantní vypasované košile vezmete pohodlnou Pinko mikinu nebo ještě pohodlnější Michael Kors tenisky. Pokud vám nadčasové a praktické kousky v šatníku chybí, je načase si pro ně zavítat do obchodu. Navíc přinášíme i další tipy na kousky, které splňují zmiňované vlastnosti čili nadčasovost a praktičnost.

Lněná košile nesmí chybět

Lněná košile je jedním z kousků, který by vám nyní v šatníku neměl chybět. Nemusí stát nutně majlant, může být klidně z druhé ruky. Nad lněnou košilí dlouho neuvažujte, protože právě během teplejších dní ji budete milovat díky jejímu chladícímu účinku. Dobře ji během léta zkombinujete jak se sukní, tak také s šortkami, později pak s džíny nebo kalhotami. Její velkým plus je i fakt, že se snadno udržuje. Nemusíte ji tak nutně každý měsíc dávat do speciálních čistíren.

Bílé šortky jsou taktéž nepostradatelné

Šortek není nikdy dost. Za poslední léta jsme mohli zaregistrovat, že se na pultech obchodů vystřídaly prakticky všechny typy tohoto kousku oblečení. Zatímco v jednu chvíli se nosily především plátěné šortky, poté je vystřídaly ryze denimové modely. A co se nosí nyní?

Aktuálně byste měli investovat do bílých šortek. A i když jsou šortky bílé barvy, přesto jsou praktické. Dobře se kombinují, navíc krásně vypadají na opálené pleti. Hezky jdou i s různými typy obuvi. Ať už sáhnete po sandálkách, teniskách nebo obyčejných žabkách, nikdy neprohloupíte.

id="proutena-kabelka-je-stale-v-kurzu">Proutěná kabelka je stále v kurzu

Proutěná kabelka se stala nadčasovým módním kouskem. O tom není pochyb ani sporu. Vždyť se na pultech obchodů drží už dlouhé roky a ani letos byste na ni neměli zapomenout a měli byste ji kombinovat s různými kousky. Pokud zvolíte větší rozměr této kabelky, stane se rázem praktickým kouskem, do které naskládáte třeba nákup na trhu.

Publikováno: 27. 08. 2020

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková