Zaostřeno na luxusní dámské hodinky: Které modely si na luxus jen hrají - a jak vypadá skutečná okázalost?

Není žádným tajemstvím, že takřka každá žena se ráda zdobí luxusními módními doplňky. Co se týče hodinek, někomu se v dnešní době mohou jevit jako nepraktické, ovšem z hlediska designu jsou stále nepostradatelnou součástí stylového outfitu. Svou majitelku krásně ozdobí například na důležitých společenských událostech a přidávají ji na stylu i v rámci každodenního nošení. A samozřejmě nejde jen o estetiku, náramkové hodinky jsou pro sledování času praktičtější než neustálé vytahování mobilního telefonu z kabelky. Suma sumárum, luxusní hodinky nositelce zajistí, aby vypadala elegantně a sebevědomě. V určitých situacích je navíc velmi příhodné poukázat na vytříbený vkus. Ale po jakém modelu sáhnout? V následujících řádcích jsme si pro vás připravili pár tipů na luxusní dámské hodinky. Na trhu nalezneme široké spektrum dámských hodinek a my jsme pro vás vybrali modely v různých cenových relacích.

MICHAEL KORS MK3197

Značku Michael Kors zajisté nemusíme představovat, jelikož patří ke známým a vyhledávaným značkám dámských hodinek. Model MK3197 může posloužit jako slušivý módní doplněk, který je vhodný ke každé příležitosti. S ohledem na relativně nízkou cenu sice nejde o luxusní hodinky jako takové, jako spíše o mezičlánek laciných "noname" hodinek a vstupem do nižší střední třídy. Ale pokud si nemůžete dovolit nic dražšího, určitě vám poslouží.

FESTINA MADEMOISELLE SWAROVSKI 20404/1

Tyto elegantní a vkusné hodinky jsou zdobeny zářivými krystaly Swarovski. Zaujmou především svým číselníkem, který je zdoben stovkami kamínků z broušeného křišťálového skla. Tento kousek lze pořídit již od 2 000 korun. Tedy žádný luxus, byť se tak na první pohled jeví.

CALVIN KLEIN Glam K9423Y29

Světoznámá značka Calvin Klein se pyšní svými kvalitními produkty i co se týče vysoce elegantních hodinek. Cena za tento unikátní výrobek se pohybuje kolem deseti tisíc, a patří tedy do nižší střední třídy.

INVICTA WILDFLOWER 4718

Tyto hodinky osazené skleněnými kamínky si můžete pořídit i pod deset tisíc korun, opět tedy nejde o skutečně luxusní kousek. I tak vás může těšit prodloužená záruka na pět let, ale především vysoce kvalitní produkt, který neurazí na žádné společenské či rodinné události a ozdobí zápěstí každé majitelky. Materiál, ze kterého jsou hodinky složeny, je vysoce kvalitní ušlechtilá ocel opatřená lesklou a matnou povrchovou úpravou.

Jak vypadá skutečný luxus?

Žádný z výše uvedených modelů nepatří do kategorie luxusních hodinek, byť si to laik může myslet. Cenovky nejlepších kousků začínají na statisících a bezesporu jde o zboží pro ty nejnáročnější zákazníky. Znamenitou volbou mohou být hodinky Chopard, kterým propadla i slavná Julia Roberts. A co je na nich tak zvláštního? Zlaté hodinky dámské sice najdete i v nižších kategoriích, ale nenajdete v nich volně se pohybující diamanty. Luxusní hodinky dámské i pánské najdete v e-shopu hodinky-beny.cz.  

Publikováno: 23. 09. 2021

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková